Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen színű a puncija?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen színű a puncija? Fiúk, ti melyiket szeretitek? A barnásabbat, a lilásabbat, vagy a rózsaszínesebbet?

Figyelt kérdés
Nekem hófehér bőröm van, és barnás a puncim színe. Fura látványt ad, de szerintem nem vagyok ezzel egyedül :D És a mai nap folyamán olvastam, hogy a világosabb bőrű lányoknak általában sötétebb a nemi szervük, a sötétebb bőrű lányoknak viszont inkább világosabb. Kíváncsi vagyok ez mennyire igaz. A férfiak ízlése pedig pusztán kíváncsiság:)
2017. márc. 17. 21:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Ebben a sorrendben jó lesz.
2017. márc. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

1: Ez a válasz mindenhol megállja a helyét, mi? :D


Nem tudom, én a barnább ( vagy legalábbis nem a hófehér ) bőrű lányokat kedvelem. Szóval akkor gondolom világos, de igazából ha minden stimm, akkor ez tök mindegy:D

2017. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Én falfehér vagyok,sötét (lilás-barnás) puncival.Régebben nagyon furcsának tartottam,ma már szeretem.Lehet van igazság ebben egyébként.
2017. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Az én bőröm is fehérebb az átlagosnál, és a kisajkaim rózsaszínesek, szóval azt hiszem, rácáfolok a kérdésben említett elméletre.
2017. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%
Szia, linkelj be képeket, mert ez hihetetlen!! 27/f
2017. márc. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

3-as:

Én is azért kérdeztem erre, mert kíváncsi vagyok, mennyi benne az igazság. Majd kiderül:)

4-es:

Kivétel mindig akad, ezért is írtam úgy, hogy általában így van :)

2017. márc. 17. 21:56
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kreolosabb bőrű lány vagyok, rózsaszínes puncival. Szóval azt hiszem megfelelek a leírtaknak :D
2017. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
* ránt párat a farkán :)
2017. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés:)

Öcsém pl azt mondta neki a sötét mellbimbójú nők nem tetszenek:)

2017. márc. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően fehér vagyok,de szolizok (nem extrém mértékben,csak hogy legyen egy kis színem),a puncim pedig rózsaszín.
2017. márc. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!