Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Misszionárius pózban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Misszionárius pózban mennyire lehet jellemző, hogy a nő közben tudja kézzel izgatni a csiklóját?

Figyelt kérdés
Az én (ffi) 15 centis (izgalmi állapot) adottságom mellett nem jön össze a páromnak (nekünk).
2017. márc. 18. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a gond vele? Állandóan meglököd a kezét, vagy alapból nem fér oda. Nálunk nem volt ilyen gond, sőt ott fért hozza a legjobban es nekem sincs hatalmas méretem (17-18 centi kb)
2017. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekunk siman megy.Parnat a popsi ala probaltattok, hatha ugy jobban. De vehetettek vibracios gyurut es azt teszi oda, az tuti odafer:)
2017. márc. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!! Kispárnát már alkalmaztunk, de lehet, hogy akkor nem próbálta magának kézzel. Talán az ő kézmozgásaihoz több hely kell, mint ami az adott állapotban a rendelkezésére áll. Majd még dolgozunk rajta. Új kapcsolat, és nem is vagyunk már fiatalok (60 körül)
2017. márc. 18. 09:18
 4/8 A kérdező kommentje:
A misszionáriusban gyakorlatilag egymáson fekszünk (én felül). Olyan pózban, amikor a felsőtestünk nagyobb szöget zárna be, biztosan működne (működni fog) a dolog..
2017. márc. 18. 09:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Most az a gond,hogy misszionáriusban nincs orgazmusa? Próbáljátok ki úgy,hogy összezárja a lábait,Te meg úgy mozogsz ,hogy a lágyékod dörzsölje a csiklóját. Így nem kell kézzel rásegíteni.
2017. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Picit húzza fel a lábait. Akkor könnyebben hozzáférsz és nem kell annyira ráfeküdnöd és mérettől függetlenül hozzáfér magához. A párna is jó ötlet. :)
2017. márc. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, a parna jo otlet lehet, es az is ha lovaglpban csinaljatok... Volt olyan baratnom akinek csak igy jott ossze.. Maganak erzi ebben a pozban... Es maganak iranyitja. A elyseget is es mimdent.. Szoval en igy probalnam es lovagloban tudja ingerelni is magat.


15 cm a magyar atlag. Nemtom honnan szedted hogy kicsi (a kerdesbol igy jott le nekem hogy azt hiszed, kicsi). Ha a baratnod mondta akkor mondd neki hogy ez marhasag es googlezzon. Lehet veletlenul a korabbi pasijai nagyok voltak. De a 15 cm az a magyar atlag. Tulzas nelkul PONT a magyar atlagm

2017. márc. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!! A szerelmem nem mondja, hogy kicsi, sőt, dicséri mindig,(persze, attól én még gondolhatom, hogy túloz - és talán gondolom is, persze, lehet, hogy ok nélkül). Nagyon köszi az ötleteket, használni fogjuk őket, és biztosan összejön egyszerre, így - vagy úgy.

A korábbi barátnőmmel egyszerűbb volt, neki nem kellett rásegítenie kézzel. Csináltuk misszionáriusban néhány (2-4) percig, és elment, utána nekem megcsinálta kézzel. Nekem így is jó volt. (neki pedig pláne).

2017. márc. 18. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!