Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csiklóizgatással mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklóizgatással mennyi idő után tudtatok elmenni a barátotokkal?

Figyelt kérdés

Mi már egy éve, hogy szexuális életet élünk, mégsem tudtam. Normális ez?

20L


2017. márc. 18. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Természetesen normális. A kérdés hogy élvezed-e? Vágysz-e az együttlétekre? A csikló kielégülésre pedig a válasz, a varázs ige a Te esetedben is az, hogy: "partner függő", min a testiség szinte minden területén. Én a férfi oldalról írok Neked. Sok lány volt életemben, aki viszonylag könnyen kielégült csikló izgatástól, kézzel vagy szájjal egyaránt. De volt olyan is, aki se akkor ha én csináltam neki, sem akkor ha önmagának csinálta, és akkor sem, he ketten próbáltuk közösen összehozni. De nagyon élvezte :) és sok öröme telt az együttlétekben így is.


Kérdés, hogy hüvely orgazmusod van-e? Ha magadnak csinálod úgy van-e orgazmusod?


Lajos, 54 Ffi. Bp.

2017. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én pár hónapja élek szexuális életet,de vele nem tudok sehogy sem elmenni. 19L
2017. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb 5 perc.

22L

2017. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szorongó, félelmekkel teli nő vagy? Muszáj, hogy elengedd magad, másrészt a párod is jó lenne, ha összeszedné magát, mert akkor ő sem csinál valamit jól. Engedd meg magadnak, hogy jó legyen, mert az egyik legcsodálatosabb dolog a világon, ha elmész. Spontán szexnél, amikor nagy a vágy, jobb lenne próbálkoznotok, ne görcsöljetek rá. Nem normális szerintem, mert nagy fusztrációt okoz.
2017. márc. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem stresszelek rá, 100%-ig laza vagyok és a barátomban is bízok, úgyhogy ez nem lehet probléma :(
2017. márc. 18. 16:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lelki okának kell, hogy legyen. Valami folyamatosan letilt, hogy élvezni tudj. Gondolkodtál már, hogy mit érzel, amikor nem tudsz elmenni adott szituációban? Milyen érzések és gondolatok vannak benned? Egyébként nm minden nő szeretne feltétlen elélvezni, a nő a saját öröméről könnyen le tud mondani, ha annyira nem zavar téged ez a dolog, akkor én nem feltétlen foglalkoznék vele. Legvégső esetben testi okot tulajdonítanék neki és elmennék nőgyógyászhoz.
2017. márc. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!