Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom azt szeretné, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt szeretné, hogy nyeljem le, többi lent?

Figyelt kérdés

Eddig miután orálisan elégítettem ki a barátomat, amikor elment, mindig kivettem a számból, és kézzel folytattam. Pár napja megkérdezte, mi lenne, ha úgy fejezném be, hogy le is nyelem. Ma este átjön, és szeretném teljesíteni a kérését.

Két kérdésem van ezzel kapcsolatban. Az egyik, hogy már éreztem az ízét, és nem volt vele bajom, de mégis félek hogy ha lenyelem, más lesz. Attól félek, hogy esetleg így elsőre talán mégsem bírom majd lenyelni. Ezt hogyan küzdjem le?

Illetve a másik, hogy várjam meg, míg teljesen elmegy és utána nyeljem le, vagy közbe is lehet?

19L


2017. márc. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha nincs a bajod az izevel, akkor kar ezen stresszelni. Ahogy elkezd jonni a cucc, csak nyeljed mint kacsa a nokedlit:)
2017. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy. Közben is nyelheted apránként vagy a végén egyszerre az egészet.
2017. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
én azt szeretem a legjobban hogyha az egész a szájában van és még ott tartja kb egy percig és a nyelvével körbe körbe mozgatja a szájába és csak utána nyeli le
2017. márc. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztonság kedvéért készíts oda a közelbe valami innvalót,hogy ha rossz lesz,le tudd öblíteni. 😂
2017. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én pl. úgy vagyok, hogy többször kell nyelnem, és iszom is rá valamit.
2017. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy olyan csak mintha több nyálad lenne és azt nyelnéd le. Én mindig megvárom, hogy teljesen elélvezzen, aztán nyelem csak le. Közben lehet nem is tudnám. Egyszerűen, amikor elélvezett, csak nyelj egy nagyot és kész is. De, ezt csakis akkor tedd, ha te is igazán szeretnéd. Jah, és legyen víz és zsepi melletted. Víz, ha lenyelnéd, de érzed, hogy ki kell öblíteni a szádat, zsebkendő pedig, ha mégsem tudnád lenyelni, akkor abba tudod kiköpni.
2017. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2017. márc. 18. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!