Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiatal nők számára is vonzó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal nők számára is vonzó középkorú férfiak miket tesznek ahhoz, hogy még mondjuk 35-45 évesen is előfordul az életükben, hogy huszonéves, tőlük legalább tíz évvel fiatalabb nőket érdekelnek?

Figyelt kérdés

Ilyen fajta idősebb férfiak válaszai, de még inkább fiatal nők válaszai is érdekelnek.


(A pénzt most felejtsük el. Beszéljünk a külsőről és a belső tulajdonságokról)


Csak kíváncsi vagyok. Konkrét külső és belső tulajdonságokra

24/F


2017. márc. 18. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Engem személy szerint az érettségük vonz. Illetve az idősebb férfiakban még látni a férfit a maiakban pedig már sajnos nem (kövezzen meg bárki, de sajnos ezt én így látom)

Ezenfelül az ágyban is jobban teljesítenek és nem önző módon csak magukra gondolnak és nem csak egy két percig tart egy menet.

A biztonságról meg nem is beszélve.

24l

2017. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Osztom amit 1-es ír, kommunikáció terén és az ágyban is figyelmesebbek, nőként tudják kezelni az illetőt.

Nem okoz gondot számukra az udvariasság és a kitartás sem.

2017. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 24N
2017. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez mind nagyon tetszik amit ide írtatok csajok!!!Valoban így van .

31/F

2017. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 37 múltam (férfi) a legfontosabb, hogy legyél karban tartva, sportos és ne mackós és igénytelen. Én sportolok gyerekkorom óta. Legyél önmagad ne játszd a Janit. Pl. engem senki nem néz 37-nek ez is nagyon fontos és jól jön nekem. 28-at szoktak kb. mondani a tizenéves lányok. (Mondjuk az is fontos, hogy jó géneket örököltem, mivel édesanyám 58 éves, de ő se néz ki annyinak). Lehet valakit az élet jobban megvisel és meglátszik rajta előbb a kor, de ez ellen lehet tenni meg kell teremteni azt a szintet, amiben jól érzed magad. Ha jól érzed magad a bőrödben ne félj nem is annyira fogsz öregedni. Iskolás lányok fordulnak meg utána (persze ezekkel, mint tenni nem tudok, de nagyon jól esik nekem, hogy több, mint 20 évvel fiatalabb gyereklányok is megfordulnak utánam). Ha megtudnák, hogy mennyi idős vagyok valójában és simán az apukájuk lehetnék... Azt tanácsolom, amit fent leírtam.
2017. márc. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kezdeném azzal, hogy bár még fiatal vagy hozzá, de hidd el, egy 35, de akár egy 45 éves férfi még korántsem annyira idős. :)

Én magamon azt figyeltem meg, hogy sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok most, mint voltam a 20-as éveim elején, amikor nagyon könnyen felkaptam a vizet minden kis hülyeségen. Ezt én annak tudom be, hogy diplomát szereztem, ami megtanított a kitartó és állhatatos munkára, valamint értelmiségi barátokra tettem szert, ezzel párhuzamosan leépítettem a korábbi visszahúzó "haverjaimat". Emellett több munkahelyem is volt, ahol sok emberrel kerültem kapcsolatba, megtanultam normálisan viselkedni, ugyanakkor kiállni magamért, ha arra van szükség.

A nőkkel kapcsolatban pedig olyan nagy titkom nincs. Egyszerűen igyekeztem megtanulni, hogy hogy kell velük beszélni, hogy kell viselkedni a társaságukban, és most nem csak a legszebb csinibabákra gondolok, hanem kivétel nélkül minden nőre egészen az idős 80 éves hölgyekig bezáróan.

Ez a fentebb említett nyugodtsággal és magabiztossággal párosulva tett engem vonzóbbá az én megítélésem szerint.

2017. márc. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A 6-os vagyok: kifelejtettem, hogy 32 éves férfi vagyok.
2017. márc. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Nők többsége látja és érzi is,ha egy Férfi magabiztos és kiegyensúlyozott.
2017. márc. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

22 éves lány vagyok. A párom 33 éves ,de igazából nem néz ki annyinak. Max 28nak. Az fogott meg benne,hogy férfias,határozott,vannak elképzelései ,amiket igyekez is megvalósítani és nem csak a szája jár,hanem tesz is érte. Nem a bulizás az elsődleges célja,meg nem is az,hogy melyik új divatos cipőt vegye meg,mint átlag huszonoves fiúk,akiknek ez a lényeg. A teste is férfias,igaz hogy nem egy hústorony,de nem is egy nyikhaj konditerembe járó csirkemellzabáló divatmajom. Kopaszodik is,ezért borotválja,de ettől csak még szexisebbnek látom. A huszonéves fiúk többsége kínosan ügyel arra,hogy kb mindenhol csupaszak legyenek. Szerintem pedig egy férfin igenis legyen szőr.

Írtad is,hogy a pénzről most ne beszéljünk,de azért megjegyezném,hogy nagyon sokan egyszerűen nem bírják felfogni/elképzelni,hogy pl egy 20éves lány ne a pénz miatt legyen együtt egy idősebb pasival. Pedig van ilyen,mert a párom sem keresi magát halálra,épp hogy kijövünk a kettőnk fizetéséből,de szerencsére nem kell nélkülöznünk semmi alapvető dolgot. Vagy ha megkívánunk egy édességet. De sokan csak annyit látnak belőlünk,akik nem ismernek,hogy van egy fiatal lány meg egy idősebb pasi,meg a szép nagy autó. És rögtön arra következtetnek,hogy a pénz miatt. Pedig amikor megismertem ,nem is tudtam hogy van egyáltalán autója és eleinte csak a munkahelyén találkoztunk ,szaros gumicsizmában/munkásruhában.

2017. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok még. Mondjuk nekem az is benne van a pakliban, hogy szinte 17 éves korom óta a nők "kedvence" vagyok és ez adott egy nagy magabiztosságot is a hölgyek társaságában. 17 éves koromig mondhatjuk az is, hogy én futottam a csajok után kisebb-nagyobb sikerrel. Viszont ott valami hirtelen történt és azóta nincs megállás és most 37 évesen is ezt veszem észre. Legyen kisugárzásod és a magabiztosság mellett a jó megjelenés és igényesség is nagyon fontos. Itt nem öltönyökre gondolok a jó megjelenés alatt, én pl. fiatalosan öltözködök meg van az egyedi ízlés világom fiatalkorom óta. Sportosan elegánsan szeretek öltözködni, amely bejön a fiatal lányoknak is, mellette, pedig maga a lényem a megjelenésem is megbabonázza őket.
2017. márc. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!