Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anális szexben tapasztaltak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anális szexben tapasztaltak, tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés

A napokban készülök életemben először analisan közösülni, ezzel kapcsolatban szeretnék kérdezni, elsősorban análban tapasztalt emberek válaszát várom.

-Beöntést fogok csinálni, hogy kitisztítsam magam. A párom nem szeretne óvszert húzni. Tisztában vagyok a fertőzés veszéllyel, és az ezzel járó dolgokkal, de valójában mennyi ennek a realitása? Volt már aki ilyen úton szerzett hugyúti fertőzést, vagy bármi mást?

-A beöntőfolyadékba tegyek valami más egyebet (gondolok itt valamilyen olajra, vagy ilyesmi)?

-Az aktus közben vaginálisan G pont vibrátorral fogom izgatni magam. Csinálja valaki hasonlóan? Jobb élményt nyújt?

-Mennyi idő, mire az ánusz vissza szűkül, visszanyeri az eredeti formáját?

-Másnap nincsenek visszatartási nehézségek?

-Ha a párom belém élvez, annak onnan valahogy ki kell jönnie.. Ez hogy történik? Ki csordogál, vagy hasmenés jellegűen távozik? És körülbelül mennyi idő múlva?

-Aktus közben nincs kellemetlen szag?

-Itt is van "bepumpált levegő", mint a vaginális szexnél, ami utána távozik, vagy az ánusz szűkessége miatt nincs?

-A vízalapú sikosító megfelelő?

-A sikosítás és a fokozatos tágítás, ellazulás mellett van még valami egyéb módszer a fájdalom csökkentésére?


Előre is köszönöm a válaszokat,elnézést ha egy-két kérdés kicsit primitív, kezdő vagyok a dologban...

25/L



2017. márc. 19. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
inkább bele se kezdjetek
2017. márc. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Ovszer nelkul semmikeppen! Hiaba tisztitod ki magadat, attol ott meg fekalia szokott lenni, azt meg feltetelezem sem te nem akarod a huvelyedbe juttatni, sem pedig a parod a farkara kenni, majd pedig utana voroslo fejjel acsorogni az urologusnal. De egyebkent az irasodbol nyilvanvalo, hogy te erre csak egy elturendo feladatkent tekintesz, szoval akarmit csinalhatsz, amig szerinted egy ilyen aktusban fajdalmat kellene csillapitani, ha lehet valamilyen modon, akkor abbol jo dolog mar nem lesz.
2017. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Ketteske!

Érdemben egyik kérdésemre sem tudtál válaszolni-hasonlóan Egyeskéhez.

Nem azt kértem, hogy ítéld meg hogy én erre hogyan tekintek!

Szexuálisan felizgat, ÖNSZÁNTAMBÓL ki akarom ezt próbálni, de tapasztalatlan vagyok ezen a téren, és minden bennem felmerülő kérdést leírtam, annak reményében, hogy aki már csinálta, az tud rájuk válaszolni.

Továbbra is várom a segítő szándékú válaszokat!

Köszönöm!

2017. márc. 19. 15:35
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha barmelyikunk olyan bunko stilust nyomott volna itt le neked kedves Harmaska Kerdezocske, akkor mar nem tudom, mennyire lennel a plafonon... mellesleg valaszoltam a legfontosabbra, ami nelkul a tobbiben ne is gondolkozz. De latom ezt mar nem sikerult felfogni kedves Harmaska!
2017. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

-gumi nélkül nem ajánlatos, de ha csinálsz előtte beöntést,rendesen kitisztítod magad,amíg tiszta víz nem jön belőled,akkor elég minimális az esélye. Ami nagyon fontos,hogy ha már berakta a fenekedbe,nehogy visszategye a puncidba!!!!

(Nekem egyszer a párom véletlenül visszatette és másnap viszkettem,pedig csináltam én is beöntést.)

-a beöntőfolyadékba szerintem ne tegyél semmit,mert irritálhatja a nyálkahártyát. Elég a sima langyos víz. Hideggel soha ne csináld.

-vibrátorral még nem izgattam magam,lovagló pózban ültem a párom farkába,így tudtam izgatni magamnak a csiklómat.

-nekem hamar visszaszűkült. Kb félóra,még annyi sem.

-nem volt visszatartási problémám.

-a sperma ugyanúgy távozik,mint a hüvelyből.

-ha rendesen csináltad a beöntést,akkor nem lesz szaga.

-a bepumpált levegőről nem tudok nyilatkozni,nekem még nem volt ilyen. Puncipuki viszont igen. ☺

-vízalapú síkosító megfelel.

-na az utolsó pontodhoz nem nagyon tudok mit írni,csak a saját tapasztalatom. Engem nem tágított a párom,pedig életemben kb harmadik alkalom lehetett (vele ez volt az első) szóval egyáltalán nem vagyok egy análhercegnő,de kellően fel voltam izgulva,használtunk elég sok síkosítót,és lovagló pózban szép lassan beleültem neki. Annyit tudok még tanácsolni,hogy inkább olyan pózban próbáljátok,ahol te tudod szabályozni a behatolást. A kutyapózt nem ajánlanám első alkalomra.

2017. márc. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2017. márc. 19. 19:15
 7/8 Joe.38 ***** válasza:
34%
48 éves vagyok. 31 éve van tapasztalatom popiszexben. Gumival popszex ? Pont az a lényege hogy nem kell. Utálom a gumit. Puniba oda esetelg xe oda nem dugom mivel nem bízom a nőkben és gumit nem húznék fel így puniba gyerek lehet erősen valószínű. Ezért 31 éve popba szoktam. Perrsze ma már rég van régota van feleségem neki meg gyógyszert se kell szedni hisz popiba nem lesz terhes. De a gyógyszer ára is így 0 forint és nem alakulhat ki mellekhatás. Persze aki akar tegye.Húzzon gumit. Ezt mindenki magának kell eldönteni. Én soha nem tettem. De lábat mosni zokniban csak az teszi aki ... akinek minden mindegy.Ha valaki ennyire szereti a gumit akkor már nő se kell. Dugja gumiba ne nőbe !
2017. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Joe.38 ***** válasza:
Gyakolat teszi a mestert. Ha úgy érzed csökkenteni kell a fájdalmat akkor vegyél Lidocain kenőcsöt gyógyszertárba.2500 forint sokáig elég. Sok éve párommal így kezdtük valaha. Ne aggódj levegö meg egyéb ilyeneken. Csináld és jó lesz. Csináld sokszor belejössz. Ilyen egyszerü. Minden kezdet lehet nehéz..De hamar rá lehet szokni a jóra.
2017. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!