Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 év körüli nők! Ti el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 év körüli nők! Ti el tudnátok képzelni szexet 20 év körüli sráccal?

Figyelt kérdés
Akár alkalmit is.

2017. márc. 19. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

ha sok pénzed van akkor igen

amugy nem

sajna ez van

2017. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40eseknél már pont hogy nem a pénz számít.
2017. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eggyel nem de kettővel... 20+20=40 tudod.
2017. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fuu nekem bejönnek a 40es nők nagyon:D szívesen ismerkednek is ilyen korú nővel 25/F de a 30as nők is bejönnek sőt a jó karban levő 50es is:p persze a saját korosztályom se vetem meg, de nagyon bejönnek a Milfek, összejönnék ilyennel simán.
2017. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kb.20 ilyen nővel szexeltem már,úgyhogy igen,el tudják képzelni.A mostani meg ott akarja hagyni értem a 24+24-es férjét,de én most csak szexet akarok.Egy másik meg csak egy alkalmat akart kipróbálni,mert ő amúgy nem szereti a fiatal pasikat,csakhát most nincs ideje mással ismerkedi meg minden,azóta már vagy 50-szer megdugtam de még mindig nem elég neki.Ja,és ő k-vára szereti amúgy a férjét.Egyszer elhívott egy 36 éves nő a barátnője leánybúcsújára,ott meg nem győztem válogatni a 30-as,40-es nőkből.

23/F

2017. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!