Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan ember aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember aki megbeszéli valamelyik szülőjével a szexuális életét valamennyire?

Figyelt kérdés

Teljesen jó fejek anyuék meg lazák is de a szex nem szokott szóbakerülni. Most van egy barátom hozzam fel anyunak ezt a témát?

L


2017. márc. 21. 08:33
 1/9 Ramone ***** válasza:
100%

Így:

"Anyu, van egy barátom"

2017. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt tudja, hogy van :) ennél picit többre gondoltam :)
2017. márc. 21. 08:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Apu múltkor felszedtem egy csajt,te nagyon j
2017. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tud szopni de nem a legszebb...

Na kb így és ez a s.z.a.r elküldte előbb...

2017. márc. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramone ***** válasza:
Nyugodtan beszélj vele.. mivel téged sem a gólya hozott lehet hogy ötletet is tud mondani meg mesterfogásokat :D
2017. márc. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó nyilván egy apa fiú beszélgetés lazább.. de akkor hozzam fel anyunak nyugodtan a témát és kérjek tanácsot tőle? nem lesz ciki?

de amúgy tényleg halál lazák a szülők :D

2017. márc. 21. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként írom, hogy ezt anyukádnak kellett volna úgy intézni, hogy tudd, hogy nyugodtan fordulhatsz hozzá.

Én a lányommal óvodás kora óta beszélgetek női dolgokról, én világosítottam fel kiskamaszként a szexről, fogamzásgátlásról és abszolút tisztában van azzal, hogy ezekről a témákról nyugodtan beszélhet velem bármikor.

Nem a szexuális élete részleteire vagyok kíváncsi, hanem ha problémái, vagy kétségei vannak, akkor tudnék neki tanácsokkal segíteni.

2017. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem beszélek szexről a szülökkel, sőt egyik páromról se tudnak. Full tabutéma.

Kollégista vagyok szóval külön életem van. Egyetem mellett dolgozok. Szóval nem szoroluk rájuk. Megse fordul a fejemben h elmondjam.. 21L

2017. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanígy volt ,mint amit a 7/8as ír.

Így kellene minden szülőnek! Az én anyukám is ilyen, és mikor összejöttem az első barátommal,már nagyon sok mindent tudtam.

Ha bármi bajom volt,mindig elmertem neki mondani,igaz akkoriban elég ciki volt, de kb 18 évesen is előfordult olyan,hogy tőle kértem gumit. Nőgyógyászhoz is együtt jártunk,sőt,már 19voltam ,mikor történt egy "baleset" a barátommal és rögtön anyának szóltam,hogy vigyen nőgyógyászhoz eseményutániért. Most 22 éves vagyok,de még most is előfordult,hogy kértem tőle gumit,meg mikor felvetődött egy párkapcsolati problémám (szexszel kapcsolatos) azt is elmondtam neki és tőle kértem tanácsot,hogy hogy kellene megoldani.

2017. márc. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!