Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerülhet? Vagy hagyjam a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerülhet? Vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Sziasztok!..Nos az a helyzet hogy 18 éves vagyok a barátom pedig 22 és soha nem volt még orgazmusom...úgy érzem hogy ez nem az ő hibája mielött valaki erre következtetne.Igazából félek egy kicsit a dologtól ezért teljesen rávagyok görcsölve valószínűleg ez a probléma forrása.Arra gondoltam,annak ellenére hogy se ő se én nem iszunk kb soha,hogy esetleg nyáron ha elmegyünk pár napra balatonra csak mi ketten,innánk egy "keveset" azért nem úgy hogy ne tudjuk hogy mi van de azért érezzük az alkohol hatását,és talán így egy kicsit jobban ellazulnék és sikerülne.Valahol azt olvastam hogy ha a férfiak isznak akkor tovább bírják,nos ez jól jönne nálunk főleg ha én is elakarok menni.A páromnak ezt az bonyolult és kissé hülye ötletet még nem mertem beadagolni.:'D Véleményekre lenne szükségem :) Kérlek normálisan!

2017. márc. 21. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igyatok, es szexeljetek egy oylan helyen, ahol izgalmas, sotetben, Balatonon, dugi helyen!


Azt probaltatok mar, hogy egy kicsit csapdosson, szorongassa a nyakadat, hajadat huzza, pofozzon, hogy egy engedd el magad es gerjedj be kemenyen? Vannak olyan nok, akik ezt szeretik szex kozben, majd orgazmus utan minden a regi, a durvulast csak szex kozben hasznaljak! Lehet erre lenen neked is szukseged? Probaljatok ki!

2017. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell nyárig várni?

Isztok egy kis bort, és mehet a menet.

2017. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez nyár,meg Balaton. Egyik este főzz neki valami kaját,ami mellé veszel egy üveg jó fajta bort.
2017. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Jó ötletnek tűnik :) Sose szabad arra gondolni és úgy belekezdeni, hogy ahh ugyse fog sikerülni, megint fájni fog, béna leszek ebben örökre ( barátnőm az elején így állt hozzá ) aztán szépen lassan ráhangolódtunk különböző módszerekkel és elhessegettünk minden kételyt. Ha nem sikerül nem sikerül. Ha igen igen. Sosem szabad rágörcsölni. Egymással foglalkozzatok, nézzetek egymás szemébe, ölelgessétek egymást és szépen lassan kifog alakulni az az ellazultság és feszkómentesség ami már nem gátolhat semmilyen örömöt sem :)

20/F

2017. márc. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira elképzelhetetlen számomra ez a szituáció. Szex közben csupán a nők 20-30 %-a képes orgazmusra, tehát az nem meglepő, ha nem megy. De hogy szex előtt vagy után se elégít ki kézzel/szájjal, az elég érdekes.
2017. márc. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg nagyon bonyolult felnott emberkent meginni egy kis bort/stb. egy kellemes vacsora melle.
2017. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De mitől félsz?
2017. márc. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!