Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hány évesen oráloztato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hány évesen oráloztatok elsőnek? Kiszeretném próbálni, hogy milyen lehet csak félek, hogy elsietem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom akivel beszéltünk róla, hogy csináljuk egymásnak, hogy megtudjuk milyen de félnék, hogy elkapkodom :S illetve, hogy béna leszek benne
2017. márc. 22. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőt senki nem csinálja jól, ne aggódj! :)

Bár én 22 voltam akkor, mert előtte nem lehetett rávenni semmivel.


Szerintem komoly kapcsolatban csináld, mert ott megvan a bizalom a másik felé!

2017. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16 de nem önszántából
2017. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem önszántadból?
2017. márc. 22. 08:24
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Pofán verte a szomszédból Jóska.
2017. márc. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
Kerdezo: igy keszulnek a ri..bancok. Mindenki tudni fogja hogy te csak ugy le.szopsz egy sracot kivancsisagbol. A kerdes csak az lesz mindenkitol lenyelted vagy kikopted. Ilyet szerelembol szoktak csinalni.
2017. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak olyannak csináld, akivel kapcsolatban vagy.
2017. márc. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
79%
Én 12 évesen próbáltam ki először, és nekem nagyon tetszett.
2017. márc. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

21 éves voltam. Egyszer felvetette a barátom hogy próbáljam ki, és tetszett. Igaz figyelmes volt, segített, és mondta hogy elsőre se voltam béna nagyon. Azóta persze jobban megy.

Akkor csináld ha te is vágysz rá, bár szerintem is kapcsolatban csináld. Ha meg béna leszel akkor mi van? Majd gyakorolsz és később jobb lesz. Senki sem profiként kezdi.

22N

2017. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%
5. vagyok: Örülök, hogy megérkeztek azok a srácocskák, akik ilyen lányokról álmodoznak, akik csak úgy leszop..nak bárkit, bármikor, hogy utána meg a napiszarra küldhessék a fotókat és elhordják őket minden qrvának.
2017. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!