Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akarhat többet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat többet?

Figyelt kérdés
Egy nővel barátság extrákkal kapcsolatban vagyok. Minden nap tartjuk a kapcsolatot messengeren. Az ágyon kívül is találkozgatunk, sokat beszélgetünk. Több dolgot is tervezünk előre, helyek ahova elmennénk, kipróbálni dolgokat meg hasonlók. Amikor együtt vagyunk megdicsér hogy jól nézek ki, puszilgat, simogat...persze én is őt. Én nem vagyok olyan jó emberismerő, de testbeszéd alapján én azt mondanám hogy talán már jobban kedvel mint barátot. Néha szóba kerülnek a kapcsolatok, mások kapcsolatai, olyankor mindig azt mondja hogy nem neki való az ilyesmi, nem nagyon hisz ebben. Csakhát ugye a nők sosem azt mondják amit gondolnak... Mit gondoltok, lehet hogy már nem csak barátként néz rám, vagy én látok bele túl sokat? 30F

2017. márc. 23. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Akárhogy is, kedves barátom, érdemes lenne észrevételeidet, meglátásaid, na s persze saját dolgaid, vágyaid közöld vele s megbeszélni ezt.
2017. márc. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűsíthetem az illető csajszi a csalódása(i) miatt nem igen akar nyitni egy új kapcsolat felé, viszont szükségletei vannak amit ki akar élni. Így neki ez a extra barátság téma jobban fekszik. De mindenképp beszéld meg vele te mit érzel iránta, hátha későbbiekben lehet ennél több is, ha szereted légy vele kitartó és türelmes. Én is igy ismertem meg álmaim csaját, igaz én a szemében megmondtam hogy belé vagyok esve és harcolni fogok érte, még ha a fene fenét is eszik. Meg mondtam azt is, hogy mig nem küld el a halál micsodájára, addig nem fogom feladni. Eleinte szerintem nem higyte el hogy komolyan gondolom amit mondtam neki, de tettekkel erősítettem meg, bizonyitottam be. Azóta egy párt alkotunk és soha nem bánnom meg hogy mellette döntöttem, egyszerűen imádom még mindig pedig már lassacskán már 1 éve együtt vagyunk és másfél éve ismerjük egymást.
2017. márc. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%

egyszerűen imádom még mindig pedig már lassacskán már 1 éve együtt vagyunk

---

Aztaaaaa! Már egy éve? Az igen! :-))

2017. márc. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!