Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy adjam tudtára a lánynak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akraska kérdése:

Hogy adjam tudtára a lánynak hogy megismételném?

Figyelt kérdés

Hogy adjam tudtára a lánynak akivel kb 8 napja volt alkalmi kalandom, de azóta nem nagyon beszélünk?

Van köztünk kb 35 km távolság, és eddig is csak messengeren beszéltünk. Részemről jó volt a szex, neki is jó volt, rendesen nyaltam, de mostanában ha írok tőszavakban válaszol, és utána mindig eltűnik.Hogy adjam tudtára hogy én megismételném ezt, és úgy hogy ne tűnjön úgy hogy én könyörgök ezért a lehetőségért, még ha valójában így is van?


2017. márc. 23. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem akar többet

Ha annyira akarod kérdezz rá

23/F

2017. márc. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, egyszavasan én is csak akkor válaszolok, ha nem akarok valakivel beszélgetni, vagy le akarom koptatni, hogy ne nyomuljon. Gondolom csak nem akar elküldeni, mert akkor ő lenne a bunkó, szóval lehet, hogy jobb lenne, ha hagynád.

Vagy ha nagyon ragaszkodsz hozzá, akkor beszélje vele, és mondd el mit akarsz.

18/L

2017. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján azért nem lennék benne biztos, hogy ő is úgy gondolja, hogy a szex "neki is jó volt".
2017. márc. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

babám ha lefeküdtetek és nem ír vissza csak tőszavakban akkor nem volt jó neki! Hidd el ha jó lett volna ő írna neked, hogy még egyet! ;)

26N

2017. márc. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!