Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetséges félelmek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetséges félelmek nélkül szexelni?

Figyelt kérdés

Hogyha nem szedhet a nő tablettát.


Én mindig félek attól nehogy becsússzon egy baba. Pedig óvszerrel és hüvelykúppal is védekezünk.

De mindig tartok nehogy vlmi,, hiba,, miatt gond legyen.

Na és a kúp miatt a spontán és orális szex kizárva..


2017. márc. 25. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a kúpot hagyd el,egyébként semmi értelme szexelned ha végigidegeskeded.Ha ennyire tartasz a teherbe eséstől akkor szerintem maradjatok csak az orálnál,komolyan.
2017. márc. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Óvszerben csináljátok, de húzd/húzza ki mielőtt elmész, és fejezze/fejezd be kézzel vagy szájjal. (Nem írod hogy férfi vagy nő vagy.)
2017. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Őszinte részvétem a gumihoz, azzal nekem sosem volt jó...inkább mást választanék, de nehéz így, az tény...megértelek!
2017. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez a kúpos dolog, ami igazán illúzióromboló... óvszer mellett meg felesleges is. Magadat is feleslegesen terheled ilyen cuccokkal, a szervezetnek biztosan nem tesz jót hosszú távon. Oszt ott van az is, amit írtál. Megölöd ezzel a spontenaitást, meg az orális élvezetektől is megfosztod magatokat.
2017. márc. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szakad ki, akkor nem lehet baj. Azt meg ugyis eszreveszed es akkor iratsz esemeny utanit. De amugy meg gondolj bele, hogy aki gyerekat akar, van hogy evekig probalkozik mire osszejon. Nem olyan konnyu azt osszehozni. Ha vedekezes mellett meg megis osszejon, akkor velemenyem szerint, az a gyerek nagyon meg akar szuletni. (De meg mindig ott az abortusz, ha mas megoldas nincs)
2017. márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó minőségű óvszer közel 100% eséllyel nem szakad ki. Ha ezen görcsölsz nem is lesz jó a szex, akkor szinte értelme sincs. Ha pedig mégis kiszakadna a gumi (velem még sose volt ilyen) akkor azt észreveszitek és van arra is esemény utáni. Hangsúlyozom, velem még sosem volt ilyen, teljesen bevált az óvszer (és nem finomkodva szexelek)
2017. márc. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egész életemben óvszerrel csináltuk és soha!!!! nem volt problémánk belőle.
2017. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
nézz utána szerintem, hogy a kúp nem árt-e a gumi anyagának. egyébként meg ott a spirál vagy a hüvelygyűrű állandó megoldásnak.
2017. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megfordítom a kérdést: hogyan lehet félelmek közt szexelni ?? Akkor inkább nem kell.....
2017. ápr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az orál a kup miatt miért van kizárva?

Ha ennyire parázol akkor szerintem is hanyagolni kéne vagy popsiba.

2017. ápr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!