Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok férfiak akik szeretik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok férfiak akik szeretik az anált! Milyen az ideális popsi?

Figyelt kérdés

Képet is linkelhettek!

Valamint eddig hány fenékben jártatok?


Kort is írjatok! Köszi!



2017. márc. 26. 11:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Simán :D

amúgy a kérdező kérte a képeket :D

2017. márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Finom kis popsik vannak az utolsó linkeken. Bejön, ha ilyen kis redők vannak a fenéklyuk körül sugárirányban. Nyalnám, ujjaznám, szétkefélném mindet (persze először a puncijukkal tenném ugyanezeket).
2017. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Joe.38 ***** válasza:
48 év. Feszes popi. Lehetőleg vékony comb párosul hozzá. Ja és egy oda adó nem nagyszajú nő. Hány popiba jártam ? Hm..... koromat tekintve ez ma már nem erèny inkább hátrány azaz sokban. Nem tíz , sokszor tíz. Így sajnos válogatós lettem. És ez baj. Valójaban ma már a sok tapasztalat inkább hátrány. Itt nem főleg a popsik terén válogatok , hisz egyre kisebb a lehetőségem is. És nem is válogatás szó illik ide. Inkáb a nők közül sok az idegesítő . Azaz problémás ma sok nő . Azaz pár mondat után leszűri az ember , hogy kösz nem . Hisz ma már eljutottam oda egy kósza numeránál fontosabb hogy ember is legyen a jő ne csak luk . Azaz két mondatnál azért többet is képesek legyünk együtt tölteni. Szóval popi van. De hozzá tartozó nő aki ember is egyben az ritka minta fehér holló.
2017. márc. 27. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

méret,forma: [link]


eddig 5fenkben voltam.

32/F

2017. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!