Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők volt már köztetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők volt már köztetek olyan, aki belement, hogy elkísérjen nyaralás miatt külföldre valakit, aki kifizette nektek az utat?

Figyelt kérdés
Szállással együtt, majd mindössze a társaságotokat kérte cserébe? Közös vacsorák, fürdőzés, kirándulás és némi gyengédséggel vegyítve? Szóval egy kellemes nyári kaland, ha úgy tetszik. :)

2017. márc. 27. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell szepiteni. Magatol nem kiserne teged egy szep lany, de penzert vennel egyet magad melle nyaralasra :D
2017. márc. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés inkább elméleti, bár átfutott az agyamon, nem tagadom :)
2017. márc. 27. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Velem nem esett meg. Nem vagyok olyan szép. Így magam keresem meg a nyaralásra valót.
2017. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az olyan pasas lúzer, amelyik nő meg kapna az alkalmon az meg egy ribi.
2017. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lenne lúzer? Miben másabb ez, ha mondjuk kimegy külföldre, ott megismerkedik valakivel és együtt töltenek egy kellemes hetet? Akkor is lúzer a fickó meg ribi a nő? Hülyeség.
2017. márc. 31. 12:14
 6/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem bele mennék ha ismerném az illetőt és jóban lennénk. :)
2017. márc. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tetszik a válaszod :)
2017. márc. 31. 15:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok.
2017. márc. 31. 16:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Külföldre nem,de itthon volt hasonló.

A fönökömet kisértem,és némi gyengedség helyett dolgozhattam. De végső soron jó volt mert csak 1hétig kellet ezt csinálnom akkor sem végig napi 4-5órát,a 2.hét nekem is szabi volt.

Sokat voltunk együtt,a munka után is valszeg tényleg a társaságomat kereste,mert mind2en szinglik voltunk. És nem fogták rám,hogy főnök macája vagyok,mert amúgy ezt elég sok emberrel eljátszotta.


A kérdést tovább gondolva,egy idegennek elmenni külföldre az baromi necces, az ember lányát még a barátja is eladhatja prostinak,egy idegen meg végképp,és külföldön aztán tuti,hogy végleg eltünik egy bordéjban,aztán pedig sok gazadg emberben él tovább szerv-donorként,ne szépitsük ez így megy,ha már nőként értéktelenné válik...

2017. ápr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kissé paranoiás vagy szerintem :D

Bár megértem az óvatosságot természetesen.

2017. ápr. 1. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!