Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, a barátnőm azt mondja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a barátnőm azt mondja, hogy az orális szextől megfájdul az állkapcsa kb 2 percig bírja. Ez nálatok is előfordul, vagy egyedi probléma?

Figyelt kérdés

2017. márc. 28. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én többek közt ezért sem szeretem a nagyot.

22/l

2017. márc. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező, akkor toljad neki te, add a ritmust neki meg legyen feltámasztva a feje. Akkor tovább bírja, mert neki csak hagyni kell és nyelvét mozgatni - esetleg a végén nyleni - több lánnyal is így oldottuk meg a helyzetet. (Nyugalom, nem egyszerre hanem évek alatt egymás után... )

40F

2017. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Haat..erdekes. Nekem mig gyerekkent csalek voltak a fogaim evedtol elfaradt az allkapcsom akar 2 perc alatt.

De most egeszseges fogsorral akar 30 percig is tudom csinalni. Napi 2x-3x akar.

2017. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeret szopni! jusson eszedbe majd amit mondtam!
2017. márc. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is elfárad sőt fáj néha a végére, de hang nélkül végig csinálom neki...ha ő is kényeztet engem, ennyi jár neki!
2017. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen. egy idő után nekem is fáj. Próbáld csinálni egy uborkával jó sokáig abban a pózban tartsd az állkapcsod hidd el fájni fog. El fáradnak az izmok..
2017. márc. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után persze fárasztó, de csak gyakorlás kell neki ;)
2017. márc. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Két perc semmi. És ha elfárad, vált kézre, aztán vissza... nem rinyálni kell, hanem csinálni :)
2017. márc. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!