Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti bosszút állnátok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bosszút állnátok egy olyan emberen, aki nagyon megbántott, és megalázott titeket?

Figyelt kérdés
Ha igen ,hogy?
2017. márc. 29. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor éreztem már azt hogy valamit meg kell bosszúlnom. De rájöttem, hogy rossz karmához vezet. Amit teszel mással egyszer visszaüt.
2017. márc. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel a történteken nem változtat, és boldog sem leszek tőle.
2017. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem, inkább próbálnék nem gondolni arra a személyre többé.
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Telenyomnám pillanatragasztó géllel az összes zárját.
2017. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem,mert az az én bal f@$zságomnak köszönhetem,hogy @tb@$zott. És nem bosszulnám meg,mert majd az isten rendet rak. Lehet éppen ezzel adott egy pofont amiért mással rosszul viselkedtél.
2017. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer így tettem, de nem lett éreztem magam jobban tőle, azóta úgy vagyok vele, hogy eljátszhatok a gondolattal, de hülyeség az egész.
2017. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsinyes lenne bosszút állni. Jartam már igy amugy. De egyrészt kinek van kedve a bosszún agyalni egy csomót, ezzl csakbmeg jobban elmelyitve a fájdalmat, másrészt a legjobb amit tehetsz, hogy nem teszel semmit. :D Ha tulleszel egy mélyponton es ujra boldog tudsz lenni, es ezt esetleg latja is a masik, akkor talan elgondolkodik majd, hogy mit veszített.
2017. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 RRR ***** válasza:

Nem,mert rám ütne vissza és még jobban széthullanék lelkileg..

meg tök felesleges idő és érzelempazarlás

2017. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sosem álltam bosszút senkin, pedig lett volna lehetőségem. De gerinces, tisztességes embernek tartom magam. Viszont így visszagondolva, úgy érzem meg kellett volna tennem. Jó időre rányomta a bélyeget az életemre, hogy nem rendeztem le vele a dolgokat. Igen, ma már azt hiszem megtenném. Jó érzéssel tölt el a gondolat, hogy neki is rossz legyen. Hogy neki is úgy fájjon, mint nekem. Vagy inkább jobban.


#5: Ennek pontosan az ellenkezőjét tapasztalom. Pont a szemét, aljas, hazug, gerinctelen puhatestűek lesznek hamar sikeresek, gondtalanok. Persze, ehhez Istennek semmi köze nincs.

2017. márc. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
23%

"Nagyon sokszor éreztem már azt hogy valamit meg kell bosszúlnom. De rájöttem, hogy rossz karmához vezet"


" És nem bosszulnám meg,mert majd az isten rendet rak"


"Nem,mert rám ütne vissza"


Na akik ilyen bziságokban hisznek, hogy karma, meg isten meg sors, azok krvára meg is érdemlik, hogy átbsszák őket úton-útfélen.

Az ilyen embereket hívom én tehetetlen szrrakásnak. Egy igaz ember a saját kezébe veszi a sorsát, a bosszút is, nem pedig a istennel meg karmával magyarázgatja meg magának, hogy miért egy tehetetlen szrrakás.

2017. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!