Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30év körüli/feletti szüzek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30év körüli/feletti szüzek? Ti hogyan élitek meg, higy szüzek vagytok?

Figyelt kérdés
El vagytok keseredve? Van kilátásotok még,hogy szexre kerüljön sor valaha emberrel? Stb.

2017. márc. 31. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Régebben naponta foglalkoztatott a gondolat.

Ma már nem igen érdekel.


Kilátásom? Hát nem sok...

2017. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ok is erdekelne.Hogy szerintetek mi az oka,hogy szuzek maradtatok.
2017. márc. 31. 16:09
 3/13 anonim ***** válasza:
1-es, miért vagy még szűz? szerinted mi miatt van ez?
2017. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindig van remény, de tenni is kell érte keményen.
2017. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát... anyagilag szarrá keresem magam, de egyébként nem túl jól. Kétlem, hogy lenne olyan nő, aki pont rám lenne kíváncsi.


32/F

2017. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Erre valók a @urvák,ha van pénzed nuni is van rengeteg,persze szerelmet nem lehet venni, legalább is őszinte szerelmet,de szexet igen.
2017. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanúgy, mint bármely más jegy szülöttei.

31/F

2017. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

3 hónap múlva 30 leszek és csak azért vagyok szűz mert 170 vagyok. Nem próbálkozom ez miatt


régen engem is foglalkoztatott mindne nap, hogy hogy megszívtam az életet, de mostanába kezdek beletörődni ebbe

2017. márc. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenki úgy szarja el az életét, ahogy akarja. Ne velük, hanem a saját dolgoddal foglalkozz.
2017. márc. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8: Jaj nehogy már a magasságodra fogd. Én is 171 vagyok, Casanova sem vagyok, alapvetően nem tetszem a lányoknak, de 18 éves korom óta végigdugtam az életemet. Az én véleményem az az, hogy ha valaki tényleg nem bír meglenni punci nélkül, akkor talál magának. Teljesen mindegy, hogy hogy néz ki. Kisugárzás és magabiztosság kérdése. 38/F
2017. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!