Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A folyton az exemre gondolok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A folyton az exemre gondolok, akivel jó volt a szex?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja együtt vagyok a párommal, párszor már aludtunk együtt, szex is volt. Alapvetően fontosnak tartom, hogy egy kapcsolatban jó legyen a szex, vele nem az. Emiatt egész gyakran eszembe jut az exem, akivel viszont szinte csak erre épült a kapcsolatunk, nem is tartott sokáig de az éjszakákon átívelő lepedőcsavarások miatt mostanában sokszor eszembe jut. Szeretem ezt a fiút, lélekben teljesen passzolunk viszont a szex nem jó. Valahogy nem passzolunk. Neki észrevételeim szerint nincs ilyen problémája, viszont én szűk vagyok, ő túl nagy plusz elég ferde ami miatt kb 1 napig fáj a méhem szex után. Nem tudom, sose csalnám meg, szakítani nem szeretnék, kötődöm, de így nagyon elkeserítő a helyzet. Ti mit gondoltok?

21 L



2017. márc. 31. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy egy párkapcsolatban a szex a legfontosabb dolgok kozzé tartozik.


Ez olyan mint ez élet... szükséges levegő, víz, étel... ha egyik nincs, akkor a többinek nem sok értelme van.


Ezen gondolkozz el.

2017. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés , hogy komprommiszumképes vagy - e a rossz szex tekintetében...a végletekig nem szabad...én szakítottam lánnyal, mert nem ment vele a szex, azóta is jóban vagyunk, de nem akartam így tartósan összekötni vele az életem.
2017. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Mindig a szívedre hallgass!Szerintem Te még mindig a volt barátodat szereted,és ezért is rossza szex a mostani pasiddal.21/L
2017. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ramone ***** válasza:
Kérdezd meg magadtól hogy mennyire is fontos neked a párod... És mennyire a szex... Aztán mond el neki a vègeredmenyt és menj vissza az exedhez
2017. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3:

Ok, de ha kidobták, hiába hallgat a szívére, mivel lesz előrébb?

2017. márc. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tedd tönkre az előtted álló életedet olyan dologgal, amit nem élvezel. Maradhattok lelki társak, de ez így nem élet.
2017. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En ugyanilyen helyzetben vagyok egyutt a parommal mar 2 eve. Meg lehet szokni. Nem mondanam, hogy nem vagyok boldog vagy valami. Eleg sokat almodok az exemmel, sokszor olyan, mintha ott lenne mellettem, nekem ez igy "eleg". Van egy kis buntudatom miatta, de ugy gondolom, hogy igazabol en semmi rosszat nem tettem, nem csapok be senkit. Sosem csalnam meg, szeretem a parom. Csak van egy kis titkom, az erzeseimhez meg jogom van. Ennyi.
2017. ápr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!