Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli merevedés lereagálása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli merevedés lereagálása nőként, hogyan?

Figyelt kérdés

Az tiszta sor, hogy ez nem szexuális eredetű, hanem pusztán a biológia műve.

Ahogy az is, hogy ha adódik egy lehetőség, akkor a pasik többsége nem utasítja el a szexet sem.


Namármost, mi ilyen szituációkban a legjobb teendő egy együttalvás utáni reggelen?

Szituációtól függ, hogy ilyenkor arra vágynak a férfiak, hogy legyen vagy ne legyen bármi erotikus, vagy gyors pisizuhany és utána akár mehet is a menet?


Köszi előre is a válaszokat :)


2017. ápr. 1. 22:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%

Adsz rá egy jóreggelt puszit, ha nem szagos, megkérdezed a pasit, hogy bekapd-e, vagy beleülj, ha neked is van hozzá kedved.


Zuhany, meg ilyenek felejtős, az már nem a reggeli merevedés spontán kihasználása lenne.

2017. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
82%
az a baj ha már van egy pisizuhany akkor már annyira nem kivánom a szexet!
2017. ápr. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 M az én betűm ***** válasza:
95%
Az ébredés után jelentkező fokozott szexuális vágy csak addig van jelen, amíg ki nem kelünk az ágyból. Legalábbis nálam.
2017. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
12%
Szerinted a szexualitás nem a biológia része ?? A vágy meg a tudatban keletkezik, de nem biztos, hogy egy cselekmény félálomban is végbemegy-e.
2017. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
92%
Mire felébred én már félútig ellovagoltam orgazmuscitybe...
2017. ápr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
74%

Na hát én nem kérdezném meg tőle, h akar-e szexelni vagy sem. Az van amit én mondok! Tehát ha nincs kedve nekem meg van akkor lesz hancúr.:)

N

2017. ápr. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
72%
Oszinten, ha ilyen kerdeseid vannak, akkor te meg ehhez nagyon gyerek vagy.
2017. ápr. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Egyszerűen csak odafordulok és bekapom neki. 😂

Aztán ha végeztem,hozom a kávét, és meggyújtok neki egy cigit.

2017. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem szoktam ilyenkor semmit kérdezni. Lazán bekapom a páromnak, vagy beleülök. Sosem volt még ebből gond. Csak orgazmus.:)
2017. ápr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlenül kell sexelni nekem pl elég sokszor ha oda bújik hozzám a barátnőm es egy kicsit szundizik rajtam ez is le tud nyugtatni!😉 19/f
2017. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!