Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy hetero nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hetero nő létemre a nők melleit bámulom, a fenekük meg úgy kb mindenüket? 24N

Figyelt kérdés

Volt mikor álltam a buszon és elöttem ült egy mélyen kivágott felsőben egy csaj, nem tudtam a melleiről levenni a szemem. Egyfolytában azon tűnődtem, hogy milyen jó lenne belemarkolni. Mondanom sem kell, hogy eléggé beindultam a dologra.

Meg amikor meglátok egy jól kinéző csajt az utcán vagy bárhol akkor mindig utána nézek hosszasan.

Le kell szögeznem, hogy nekem elég kicsi melleim vannak, meg úgy alapból nem vagyok megelégedve magammal. Lehet, hogy emiatt nézem őket, mert irigylem a testi adottságaikat?



2017. ápr. 2. 09:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak megnézed őket, mivel ugyanmár mindneki megnézi a másikat.

Viszont biztos, hogy nem markolászási szándékkal, meg nem indulnak be tőle, szóval lehet, hogy vonzódsz kicsit a saját nemedhez :)

2017. ápr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

#1:

Jajj ettől tartok én is. De én nem akarom ezt:(

2017. ápr. 2. 09:51
 3/33 anonim ***** válasza:
29%
Lehet van benned némi biszexuális hajlam, de azzal ne törödj, hogy neked nem adott a sors nagyobb melleket, nem csak azokkal tudsz férfiakat elcsábítani. 26/f
2017. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Rácuppannál egy szép mellbimbóra?
2017. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

#4:

Lehetséges:S

2017. ápr. 2. 09:55
 6/33 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggódj, én nőként szintén megnézem a nőket, de ettől nem vagyok leszbi. Inkább van bennünk egy kis bi hajlam. Ettől még pasikkal fogsz ismerkedni, és együtt élni, én is így vagyok vele. De a női test valóban szebb, mint a ffi. Max 1-2x kipróbálod egy nővel, és ennyi. Ettől még nem lesz bajod :)
2017. ápr. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Mert Te is szereted a szépet, szexit, gyönyörűt azért tetszik neked is.
2017. ápr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
39%
Húha, ez nagyon szexi. :O Pici biszex vonás van benned.
2017. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

#8:

Mitől szexi?:D:D

Amúgy te mindenhol ott vagy??:D:D:D:D

2017. ápr. 2. 10:23
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol, előbb épp a dublőröm válaszolt. o.O
2017. ápr. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!