Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mondtatok már olyat partnerete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtatok már olyat partnereteknek, hogy beszéljen mocskosan az ágyban? Vagy kérték tőletek ezt?

Figyelt kérdés
Hogy reagált, vagy reagáltatok ha igen?
2017. ápr. 2. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lelkesitette a téma.
2017. ápr. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. A barátnőmnek bejön.
2017. ápr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Vagy ahogy a viccben van:

- Drágám, mondj valami mocskosat!

- Konyha.

2017. ápr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1. hogy reagált? mit mondott rá, hogy erre kérted?


2. nálad melyik volt? te kérted, s ő ment bele vagy fordítva?


3. a te válaszod nem hasznos.

2017. ápr. 3. 10:14
 5/9 anonim ***** válasza:
én szeretnèm de a pasim nem :/
2017. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Chac Xib Chaac ***** válasza:

Csak elkezdtem finoman. És kérdeztem közben, hogy izgatja-e. Mondta, hogy igen :) Folytattam, és ő is elkezdte.


Szerintem egy őszinte kapcsolatban érdemes elmondani az ötleteinket is egymásnak...


Amúgy jó volt, tényleg izgató tud lenni

2018. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem en kertem, magatol hevult be ennyire a parom de nekem is nagyon izgato volt mikor kicsit moskos dolgokat mondott.

20/L

2018. jún. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Imadom amikor a parom jo kemenyen dug es kozben mocskosan beszel,attol jobb nincs!
2018. jún. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze sima.Egesz durvakat szoktunk elejteni szex közben. Mind2őnket izgat szal nincs ezzel gond.29f
2018. jún. 20. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!