Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok ajánlani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Vibrit szeretnék rendelni. Elsősorban G-pont izgatót,meg amivel análisan tudok masztizni. Nézegettem ,már oldalakat,de nagyon sok féle van ,és nem tudok dönteni.

Tudtok esetleg ajánlani kinek milyen van,milyen vált be?

Meg esetleg olyan oldalt ahol van pickpack pont?

Lehet privibe is írni ,hogy ne legyen reklámozás...

Köszi előre is


2017. ápr. 4. 20:12
 1/5 anonim válasza:
Keress igazit, az ott izgat ahol akarod!
2017. ápr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1 nem erre voltam kiváncsi
2017. ápr. 4. 20:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sok volt. Voltak amiket max 2-3x hsználtam és kuka. A Baci-ban van egy fajta ami nagyon jó, fehér és felfele görbül. Nekem a zselés jött be a legjobban, azt úgy forgatod ahogy akarod ahogy épp érzed. Az análist és a vaginálist ne keverd vagy húzz rá gumit. Nekem más-más jött be eddig. Tesztelgesd, próbálgasd, ami nekem bejött lehet neked nem jó. Lehet 10-15 után találod meg a neked megfelelőt, de megéri. :)
2017. ápr. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek érdekesek lehetnek:

[link]

[link]

[link]


Ez utóbbi van nekem. Két ceruzaelem kell bele (én inkább újratölthető akkumulátorral használom, mert olcsóbb) és nagyon erősen vibrál. Anális masztihoz is jó.


Ha kimondottan anális masztihoz keresel külön vibrátort, akkor vannak azért vékonyabb fajták is. Ez például egy vékony, rövid vibrátor, amivel kimondottan a záróizmodat tudod izgatni:

[link]

Illetve lehet kapni kis tojást is:

[link]

[link]

Nyugodtan felcsúsztathatod teljesen a fenekedbe, a vezetékénél fogva (ami egyébként elég erős, nem fog elszakadni) ki tudod húzni a popsidból. Azért is ajánlom, mert miután felhelyezted, egyáltalán nem érzed, hogy benned van, amíg be nem kapcsolod.

Választhatsz még rúdvibrátorokat is:

[link]


Rendeltem már vibrátort a Vateráról és az Ebay-ről is. Mindkét esetben bélelt borítékban érkezik, egyáltalán nem tapintható ki. Vaterás rendelés esetében a feladó is diszkrét, valami ilyesmit fogsz látni:

Kiss István

0000 Humbákfalva

Álom utca 5.

Ha fontos számodra a Pick Pack Pont, akkor én személy szerint innen rendelnék. Ebay-es rendelés esetén nem tudom, meg lehet-e ilyet adni (bár szerintem igen).


Ebay-es rendelés esetén kénytelen az eladó feltüntetni a csomag tartalmát, de azt is nagyon egyszerűen oldják meg:

Package contents: 1 x toy

2017. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, azt egyébként hozzátenném, hogy nyugodtan használhatsz egy vibrátort egyaránt anális és hüvelyi izgatásra is (nyilván nem úgy, hogy egyik lyukból ki és a másikba be). Ekkor viszont mindenképp szerezz be fertőtlenítőszert.
2017. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!