Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikre érdemes odafigyelni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre érdemes odafigyelni egy 3-as szeretkezésnél?

Figyelt kérdés
Mik azok a fontos dolgok amikre érdemes odafigyelni egy 3-as szeretkezésnél?Hogy ne csak nekem,a lányoknak is ugyanúgy kellemes élmény legyen?2 lány tesó ami a csajokat illeti,már régóta ismerjük egymást és az egyetem miatt többen élünk együtt,köztük ők is ott laknak,mindhármunkat nagyon érdekel és bulizni szoktunk együtt így az albiba a hangulat meglenne,főleg hogy a többiek ritkán vannak itthon így időnk is bőven lenne:)Mik azok amikre érdemes odafigyelnünk hogy jó legyen minden és ne legyen kellemetlen helyzet belőle?Én se szeretnék előttük beégni meg ők is így vannak velem de mivel soha nem volt eddig részünk hasonlóban sem így biztos oldani kell a hangulatot majd:)Előtte érdemes inni pl bort,pezsgőt vagy sört?Ilyesmit?Meg milyen pózok előnyösek ilyenkor?Az is írhat akinek volt része hasonlóban:)Akit érdekel annak privátban mutatok képet rólunk,persze csak ruhásat:)
2017. ápr. 5. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ki ne maradj belőle!
2017. ápr. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez aztán bölcs volt:)Csak tudod a 2 és a 3 nem ugyanaz:)Számolni csak tudsz:)
2017. ápr. 5. 01:01
 3/6 anonim ***** válasza:

a csajok testvérek??? WTF

Hármast olyannak ajánlom akinek van tapasztalata a szexnél és végig tudja probléma nélkül csinálni. Nem olyannak aki olyanokat kérdez, hogy előtte érdemes e bort/sört inni...

2017. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem,hogy mégis mi mit tudnánk neked javasolni.

Én voltam már 3-asban,de eszem ágában nem volt ide kiírni,megkérdezni,hogy mit kell csinálni(én lány vagyok).

Kb.olyan kérdéseid vannak ,mintha még egy csajjal se lettél volna ezelőtt.

Érdemes-e inni előtte alkoholt?Ha úgy gondoljátok akkor igyatok,ne mi döntsük már el,hogy te pia nélkül is el tudsz-e lazulni vagy sem.

Beégni max.úgy tudsz,ha hamar elsülsz,de gondolom ez nálad kizárt,hiszen,aki már ezen a szinten van,hogy 2 csajt akar egyszerre az nyilván gyakorlott és rendkívül tapasztalt a szexben.

"Meg milyen pózok előnyösek ilyenkor?"

Há' milyenben szoktál dugni?Ehhez nem kell forgatókönyv,majd adja magát.

Mi a francnak kellene bárkinek is kép rólatok..?Ezt meg aztán pláne nem értem mi közünk van nekünk hozzátok.Vagy azt akarod,hogy csatlakozzon még valaki?

2017. ápr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pl, ha gumival védekeztek, váltsz gumit a popsi és a punci között, meg lehetőleg ne rakd bele ugyanazt a gumit két csajba, mert ha valami fertőzése van az egyiknek, átviszed a másikra is.

Ha az egyiket dugod, akkor a másikat is minimum csókolgasd, vagy ujjazd, simogasd, nehogy mellőzve érezze magát.

2017. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*válts, bocsi
2017. ápr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!