Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Folyékony szappant használtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyékony szappant használtam maszturbáláshoz de most csípő és maró fájdalmaim vannak a péniszemnél mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 5. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Mosd meg és màskor sikosító
2017. ápr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Kend be erős pistával, hogy összecsapjon a két anyag és legyőzze Pista bácsi a gonosz szappant. Utána végre nyugalomra lelhetsz.
2017. ápr. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd elmúlik, pihentesd pár napig.
2017. ápr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
most le jó alaposan. velem megtörtént egyszer, hogy valami sampont használtam és nem mostam le rendesen vagy túl sokáig volt rajtam és nagyon kikezdte, még nyomot is hagyott. Szerencsére hamar begyógyul ez, de oda kell figyelni.
2017. ápr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Vágd le a bal kezed kisujját egy kisbaltával, az sokkal jobban fog fájni, és a farkadat már észre se fogod venni.
2017. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
PH értéknek nem tesz jót a szappan
2017. ápr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, gyógyszertári izopropil-alkohol a legjobb rá (ha szégyenlős vagy, a patikusnak mondd azt, hogy régi magnó tisztításához kell).
2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!