Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek volt már benne részetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már benne részetek?

Figyelt kérdés
Elsősorban nők válasza érdekelne,de meghallgatom a férfiakét is,hisz úgyis ők komolnak. Na az érdekelne,hogy nők volt már olyan ,hogy hosszú ideje nem volt pasitok,és hiányzott a szex,és felregiztetek ilyen szexpartner kereső oldalra és úgy random taliztatok pasival és szex lett a vége? Nem féltetek ,hogy valami perverz jön el és megerőszakol? Mesélnétek sztorikat?
2017. ápr. 5. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ide regiztem, igaz nem azonnal, de 3 hónap beszélgetés után lett. Megvagyunk azóta is.
2017. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Volt mar, hogy kerestem de sose mentem bele. Meg egyaltalan mi garantalja, hogy tiszta, normalis es még tud is dugni? Nem eri meg kockaztatni, inkabb ismerosokkel szorakoztunk vagy maszti.
2017. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a szexrandiról találkoztam egy csajjal. Simán eljött a lakásomra pár levél után, dugtunk egy jót, mindenki elégedett volt, aztán az óta sem tudom mi van vele.

31/F

2017. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen.

Mindig találok valakit a környezetemben, aki szimpatikusabb, mint az internet.

2017. ápr. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!