Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi mikor kezd el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mikor kezd el fantáziálni egy nőről?

Figyelt kérdés

Elég a szimpátia, vagy konkrétan csak azután, hogy már megtetszett neki a nő, esetleg megszerette? És milyen fantáziák ezek? Durvábbak, vagy ha már éreznek valamit a lány iránt, akkor romantikusabbak? Ill. egy időszakban több nőről is ábrándoznak, vagy csak arról, aki éppen felkeltette az érdekélődést?


Hogy működik ez, Uraim? :)


2017. ápr. 8. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már ha egyszer láttam egy lányt, akkor is lehet fantázia ezerrel. Ne tudd meg!
2017. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj mesélek :) tetszeni fog ...
2017. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálam akkor ha leggingsbe vagy sztreccsnadrágba van,vagy egyéb feszülős cumóba,de az külsőség.A vad és szenvedélyes fantázia is izgató:)
2017. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nah hát én mondjuk leszbikus vagyok, de szerintem emiatt hasonlóképpen működök én is mint a pasik, ezért bátorkodom ideírni :D Szóval nekem elég szokott annyi lenni, hogyha látok egy szexi nőt, akár utcán, vagy bárhol, és akkor vele simán fantáziálok, nem tudom te mit tartasz durvábbnak, de valószínűleg az enyémekre azt mondanád xD Viszont pl. van egy lány, aki tetszik, vele ahogy mondtad, kicsit romantikusabb dolgokat szoktam elképzelni, bár vele is volt már mindenféle :D És simán többről is :D
2017. ápr. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
valakit meglátok, és tetszik, akkor már fantáziálok róla. nem kell semmi több annál, minthogy megpillantsam, tényleg
2017. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A megpillantással egyidöben!!!
2017. ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég a szimpátia. Az első perctől kezdve...:)
2017. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Béla szokott rolam àlmodni és nem igen részletezte mit csak hogy jot kellemeset meg hogy hol-én is szoktam de nem mondtam ugyis tudja.. viszont én nem tudom rajtam kivül még hàny nővel àlmodik fantàziàl..

Én màsrol nem szoktam szoval gondolom kell hozzà szimpátia vonzalom stb.vagy lehet a személyes talàlkozo..mert én azt àlmodtam egy helyen melozunk az lehet azért volt mert öt is hivtàk vissza melozni (de nem tudtam)meg én is gondoltam jelentkezek mert màs a tulaj màr.. szoval az aznapi ingerek is biztos produkàlnak vàgyàlmokat..

Kis rafkosan nyitott cipzàrral fogadott meg le is ejtett vmit akkor le se esett hogy nem véletlenül csak mikor màr elötte guggoltam.. szokott irni az àlmairol az erotikus történeteken is nekem.. meg itt is persze anonim.. igy talàlgassak ki ő olyan ako reptében is a legyet vagy màs amilyennek elsőre képzeltem.. igy élőbe nem igen tudok benne bizni..

2017. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!