Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktív szexuális életet élő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív szexuális életet élő fiúk, férfiak! Mért van ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy a fiúk, férfiak, akik szerelmi/szexuális szándékkal közelednek, amint viszonozni kezdem a vonzalmukat, megfutamodnak az aktus elől, és sosem lesz velük szex? Van, aki ilyet tesz közületek? Miért? Más nőkkel lefekszenek ugyanezek a férfiak...

2017. ápr. 8. 23:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Amit leírtál puhányság, ilyet igazi férfi nem tesz.
2017. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 RRR ***** válasza:
81%
Lehet megijednek v. nem hiszik el,hogy ez lehetséges
2017. ápr. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túlságosan nyomulsz vagy érzelmeket viszek bele, ami megrémiszti őket és menekülőre fogják inkább?
2017. ápr. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Én úgy érzem, minden esetben annak a viszonzásáról van szó, amikkel ők közelednek.

Mindig a szexuális viszonzáshoz kötődik ez, vagy csak én élem meg így (?).

Volt, aki csak lefektetni akart, és hosszan előadta a belépőjét, én meg azt mondtam neki, hogy JÓ. Ekkor megrökönyödött és visszakozott.

2017. ápr. 9. 00:06
 5/19 A kérdező kommentje:
2: Én is így tippelem, de vajon mitől? Más nőktől nem ijednek meg, amennyire tudom.
2017. ápr. 9. 00:08
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem csak udvariasságból flörtölnének veled, te meg annyira ki vagy már éhezve, hogy egyből igent mondasz, ami megdöbbenti őket.
2017. ápr. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A Kiszel Tüncinek is azt mondták, hogy a férfiak a nőket, és a hasukat szeretik a világon legjobban - és hát ezt nem is tagadhatjuk, hogy így van. De szegény azóta is hiába szorongatja a gyulai kolbászait, meg a sült oldalasait a naptárjaiban, mégsem jut neki sem végre egy aktus. :D

És ugyan ezek a csúnya férfiak valóban lefekszenek más nőkkel, akiknek még csak kolbászuk sincs!

Mily kegyetlen a világ! :D

2017. ápr. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Na, nem te vagy az én emberem, mert te még az ágyáig sem jutottál el, nemhogy akció közben visszautasítsd.:)

Lesifotós vagy és Kiszel Tündét kukkolod évek óta, hogy ennyire tudod, mikor van aktusa neki? XD

Nagyon tetszhet akkor Neked.:)

Mért csak kukkolni és nyáladzani tudsz rá mindennek ellenére?:)

2017. ápr. 9. 02:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy amíg nem látlak, és nem tudom, hogy hogy nézel ki, addig nem tudok minden tévedést kizáróan véleményt írni, vagy megállapítani a problémát. Küldj egy képet kérlek, és privátban elmondom, hogy a külsőd lehet-e a probléma, és hogy én ilyen helyzetben, ha látnálak, hogyan reagálnék.


21 F

2017. ápr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

9: Én úgy gondolom, ha egy fiú már hónapok óta velem jár szerelmi kapcsolatban, VAGY hónapok óta a nyakamra jár, hogy feküdjek le vele, VAGY rendszeresen szerelmeskedik velem, és egy ágyban van velem meztelenül, akkor már nem a külsőn fordul meg a dolog.

Én biztos vagyok benne, hogy van férfi, aki szokott így érezni, és el tudja nekem mondani, mi zajlik le benne.

Így ismeretlenül, tét nélkül.

Ha Benned ilyen nem zajlott le, vagy nem beszélgettél ilyet megélt közeli barátoddal, akkor nem tudsz segíteni, ha meg igen, akkor kérlek, hogy számolj be az okáról. Köszönöm előre is.

2017. ápr. 9. 03:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!