Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mennyi ideig szokott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mennyi ideig szokott bennetek lenni a párotok a szerszámmal?

Figyelt kérdés
Nálunk előjáték után kb öt percet lehetek csak bennt,mivel utánna állítólag fáj neki,így azt szereti,ha ennyi idő alatt én is elmegyek,nem szereti,ha miután már orgazmusa volt,még lököm

2017. ápr. 9. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes nemi életetek lehet, ha időre megy.:)
2017. ápr. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szó sincs róla,csak minden harmadik alkalommal mérjük stopperrel:) A kérdés inkább arra irányult,hogy másnak is ennyi nyilván tudja az ember hogy 5-10 perc vagy fél óra;)
2017. ápr. 9. 09:02
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mi nem szoktuk mérni az időt.

De ha tizen,-huszonévesen most ezt a divat, Örülök, hogy 32 éves vagyok...

2017. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

Fáj neki az orgazmusa után vagy 5 perc után? Érdekes :/

Nekünk kb. 30-40 percesek szoktak lenni. Nem lehet hogy nem elég nedves a barátnőd?

2017. ápr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

bennem épp az éjjel volt egy kigyurt csávó kb max 12 cm es szerszáma de hálistenek csak két percig, és ennyi volt elment

és képes volt megkérdezni hogy jolesett nekem amit mondjuk nem is éreztem

2017. ápr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
30 évesek multunk nemrég és hiába nedves ugy öt perc után már fáj neki
2017. ápr. 9. 10:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nem tud ellazulni rendesen?
2017. ápr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy már próbaltátok hogy miután ő elment pár percig kihúzod majd visza rakod ismét? Sok lánynak érzékeny orgazmus után. És amig pihen a puncija addig cumizhat pl. ...majd tovább fojtassátok. 26.F
2017. ápr. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle nő van: az egyik csak csiklói, a másik hüvelyi orgazmusra is képes.

Ezen belül van, aki képes többszörös orgazmusra, és van, akinek egy elég. (Az az egy viszont intenzívebb.)

A vaginális orgazmusos nők leggyakrabban 3-6 perc (vagy még kevesebb idő) alatt elélveznek, és nem kell nekik több, sőt, kellemetlen a további mozgás. A multiorgazmusra képesek rövidebb-hosszabb idő után újra képesek a közösülésre.

Azok, akik csak csiklói orgazmusra képesek, a hüvelyi behatolást általában kedvelik (de vannak, akiknek semmit sem jelent), ám nem élveznek el így. Számukra csakis a csiklójuk kézzel, vagy szájjal-nyelvvel történő izgatása hoz kielégülést. Ez azonban nem jelenti azt, hogy a szexusuk értéktelenebb, vagy fejletlen volna. Gyanús, hogy a hüvelyi közösüléskor is a mozgás áttevődik a csiklóra, tehát az is csiklói orgazmus. Lehetséges, hogy igazából csak csiklói orgazmus létezik, ez vita tárgya a szexológusok között.

Ennek megfelelően a csiklóra érzékenyek, ha amúgy élvezik a közösülést, sokáig is képesek játszani.

A multiorgazmusosak a csiklói orgazmust is át tudják többszörösen élni, bár egy idő után elegük lesz.

Végül, a hüvelyükben orgazmusra képesek azért a csiklójukat is hagyják kényeztetni, végig is.

Természetesen ezek a sémák rugalmasan értendőek. Pl. van olyan nő, aki eredendően csiklóra fixált, de hosszú és alapos vaginális ingerléssel ott is el tud menni. Ők azok, akik a vastag szerszámú, kitartó pasikat keresik.

2017. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár az én párom alsó huszon éves, de o sem bírja sokáig. Ha sokáig tart kiszárad és fáj neki. Bár azért nem 5 perc (már konkrét bahatolás, elojáték nelkul) után. De 15 perc után tobbnyire már fáj neki.


Elélvezés után meg azonnal fáj neki. Utána én is igyekszek már mihamarabb elmenni.


PS: mindkét esetben természetesen folyamatosan erosul a fájdalom, és szol hogy fáj neki, szoval igyekszek mihamarabb fejezni. Természetesen nem mindig sikerul gyorsan (1-2) perc alatt befejeznem, de olyankor már erosodik a fájdalom, elég agresszívan.

2017. ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!