Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csináltatok már olyat, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csináltatok már olyat, hogy próbafülkében szándékosan nem húztátok be teljesen a függönyt, hogy kicsit belássanak?

Figyelt kérdés
ha igen, miért? légyszi normális válaszokat

2017. ápr. 9. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
igen, azért mert izgalmas
2017. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Azért mert sokan annyira gyökerek hogy hiába van teljesen elhúzva mégis azt hiszik hogy szabad és egy ki b..szott lendülettel erántják a függönyt. Csak egy pici rést hagyok így legalább tudják hogy foglalt és nem rántják rám a függönyt. Ezek miatt szeretem az olyan fülkéket ami ajtós és belülről zárható. 23 L
2017. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sokszor. Nem direkt, csak ha pont úgy jön ki, mert ahogy megyek be, fél kézzel a hátam mögött berántom a függönyt, oszt' ahogy sikerül, úgy lesz, ha félig, akkor félig lesz csak behúzva.

Mert amúgy egyáltalán nem vagyok szégyenlős, leszrom, hogy ki lát, ki nem, én akár a bolt kellős közepén is felpróbálnám a ruhát, ha másokat nem zavarna.

2017. ápr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen,hagytam egy jol kiveheto rest,amin behetett latni. Izginem talaltam akkor :D
2017. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
én mindig megmutatom a nagy farkam és a nők meg bámulnak
2017. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Enyhe exhibicionizmus

2017. júl. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Engem csak felizgat a tudat, hogy néznek. 18/L
2017. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, kipróbálom.
2017. júl. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Én a páromat rászoktam venni hogy vetkőzzön le teljesen a próbafülkében. Én kint állok és nézem a résen. Nagyon izgató hogy ott áll a sok ember közt egy függöny mögött meztelenül egy gyönyörű nő.
2017. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 harley027 válasza:
32%
Én általában tele fingom ;)
2017. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!