Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex egy olyan nővel akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex egy olyan nővel akinek szemölcs van a felső ajka felett? Nekem is szemölcsöm lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A lényeg az hogy összeismerkedtem egy nővel,akivel csak szex lesz,de van egy szemölcs a felső ajkán,hogyha megcsókolom vagy ha orálisan kényeztet akkor elkaphatom?(a szex gumiban lesz)

Válaszotokat köszönöm!



2017. ápr. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. Makk szemölcsöd is lehet, gumin keresztül is támad a szemölcs.
2017. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Ki tudja, milyen a szemölcs. Ha vírusos, akkor simán elkaphatod, de ha ez neki már kicsi korától ott van és vele együtt nőtt, akkor azt nem, hiszen az genetikailag van neki.

De most ezt megkérdezni sem lehet tőle, mert halál ciki, hogy figyelj már, az a nagy bibircsók a szádon vírusos szemölcs? :D

Inkább hagyd ki!

2017. ápr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké,de elméletileg ha ez mondjuk nem lenne vírusos,attól még a testén máshol lehet,és az ugyanúgy terjed,élete során minden embernek minimum egy lesz(egy pár kivétellel)nem?
2017. ápr. 11. 22:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a testén bárhol, föleg, h van az ajkán. De ezt igy nem tudhatjuk, h mitöl alakult ki, nem minden szemölcs virusos. Sajnos erre semmi garancia. Ha félsz, h elkapod, akkor hagyd ki inkább. Engem alapból taszit a szemölcs, nem tudnék egy szemölcsös testüvel érintkezni.
2017. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem is taszit ha egy vénasszonyon van,de egy 21 éves hosszú fekete hajú bombázón egész más képet fest,megkockáztatom óvszerben,köszönöm a válaszokat!
2017. ápr. 12. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!