Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire igaz az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire igaz az, hogy a nők olyan pasi mellett a legboldogabbak, aki mellett ki tudják élni a legperverzebb vágyaikat is?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 12. 19:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez inkább a férfiakra igaz, a nők többségénél mások a prioritások.
2017. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
A nőknek egy olyan pasi kell, akinek a bankszámláján kimeríthetetlen összeg csücsül.
2017. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja, és kell mellé egy másik, akivel jó a szex.
2017. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
A perverziokat inkabb szeretokkel élik ki. Otthonra, állandóra nem akarnak olyat aki állandóan az ostort csattogtatja meg arcon akarja hugyozni őket.
2017. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mellette, vagy vele? Nem mindegy. Ha vele: a mennyország!:-)
2017. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz, hogy részben így van.

És az is nagy igazság, hogy ezt sokszor a szerető adja meg.

2017. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálam abszolút igaz.

Hozzá is mentem azonnal. Ilyet még egyszer úgy sem találnék, akivel ennyire durván zsigeri a szex. Az a durva, hogy sok-sok év után még jobb a szex, mint az elején. Legszívesebben a bőre alá is bebújnék.

Másokkal előtte meg akartam felelni és a mások élvezetét tekintettem az elsődlegesnek. Ezzel nem is lenne semmi baj, csak így folyton lemaradtam. Most meg olyan férfi van mellettem, aki az aktuális szexuális vágyait úgy éli meg velem, hogy előbb tudja, mire van szükségem, mint ahogyan megkívánnám.

2017. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Számomra a boldogság teljesen mást jelent, a szex egyszerűen élvezetet ad. Azoknak ad boldogságot maximum akiknek az élvezetek hajszolásása a legfontosabb, magyarul a nemi szerve körül forog a világ. Én az ember személyiségét előbbre helyezem minden tekintetben, hiszen 24 órában úgysem azt csináljátok, szóval legalább olyan fontos az egyéb elfoglaltsággal eltöltött közös idő minősége. Felőlem lehet egy lepedőakrobata, ha egyébként ennyi az összes érdeme.
2017. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Valóban nem csak a szex a lényeg, de ha az klappol, minden máson felül tudok kerekedni. Más dolgokat meg lehet beszélni, lehet változtatni, hogy jobban működjön egy kapcsolat. Azt kettőnkért tesszük. De ha szexuálisan nem passzolunk, akkor valaki mindig kevesebbel kell, hogy beérje. Amite vágyom, amit meg akarok élni, azon nem nagyon tudok változtatni.
2017. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, ezt a 8-asnak írtam.


7-es voltam.

2017. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!