Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Korai magömlés megelőzése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korai magömlés megelőzése hogyan lehetséges kikötözve?

Figyelt kérdés

Gyakran szeretkezünk úgy, hogy a kezeim selyemsállal ki vannak kötve az ágy fejtámlájához, és a barátnőm lovagol a farkamon. Neki ez nagyon jó, mert így ő irányíthatja az egész aktust, szabályozhatja a behatolás mélységét stb., meg hát én is élvezem.


Néha túlságosan is, és ez zavar. Próbálok másra figyelni, ha közeledik az orgazmus, de ha a barátnőm pont akkor mozog, köröz a csípőjével, vagy ha meg is áll,

maga az érzés, hogy a farkam benne van, elég, hogy elsüljek. Mivel ki vagyok kötve, olyankor nem tudok nagyon beavatkozni, elfordulni, kihúzni a farkam stb., "muszáj" elviselnem az izgatást. Hogyan tudnék uralkodni magamon, hogy tovább bírjam?



2017. ápr. 12. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de rohadtul csinálj valamit, különben gyorsan szingli leszel :D
2017. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pattintsd rám a csajt! :D

Engem nem zavar ha ki vagyok kötve ha elsülök miközben szanaszéjjelbasz épp :D

2017. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg kell állni, ennyi.
2017. ápr. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj :D vagy dugjatok 2x egymás után, én másodjára alig bírok elmenni. szopjon le előtte vagy fél órával :D
2017. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem lennél lüke és takony egyszerre, akkor bírnád. Örülj neki hogy totál naiv a csajod!
2017. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kegel-gyakorlatok a megoldás.
2017. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A 17:51-es egy idióta.
2017. ápr. 25. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!