Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy egy lány azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány azt hiszi, hogy orgazmusa volt, közben igazából sosem volt orgazmusa?

Figyelt kérdés
Vagy van olyan, hogy "kis orgazmus", amelyiknél nem "szaggat" a csaj, csak úgy élvezi, s elég, s kész?

2017. ápr. 13. 07:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, mindenkinek más az orgazmusa, van akinél nagyon intenzív, látványos, de van olyan is, akinél gyengébb
2017. ápr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, nagyon is van!

Vannak lányok, akik alig masztiznak, megelégszenek a kellemes érzéssel, amit a csikló, vagy környéke érintése okoz, tovább nem mennek.

Az első feleségem ilyen volt. Már házasok voltunk, amikor egy reggel azt mondta, hogy furcsa álma volt, és azt hiszi, most már tudja, mi az orgazmus. És tényleg!!

2017. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Van.

A lányoknak meg kell ezt tanulni, és amíg nem sikerül, addig nincs is.

2017. ápr. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok lány hiszi azt, hogy érzett valamit, és az orgazmus. Pl. hogy vizelési ingert érzett, kicsit nedves lett, és elkönyveli, hogy elélvezett. (Aztán az ilyenek hangoztatják, hogy egy öt perces menet alatt tízszer élveztek el...)


Mivel ez egy olyan dolog, amit se elképzelni, se körülírni nem lehet annak, aki nem élte át. Aki átéli, az viszont elsőre felismeri, hogy ez volt az. :)


Nem kell utána megkérdeznie gyakorin. (Mint ahogy sokan teszik.)


Sajnos azt kell mondjam, hogy egyre több lány él ilyen tévhitben. Annyira általános elvárás lett, hogy a lányoknak is már az első aktusról KELL hogy legyen hüvelyi orgazmusa, hogy inkább elhiszi, hogy az a kis bizsergés volt az, mint hogy azt mondja, hogy nem élvezett el.

Legfeljebb megtanulja, hogy ilyenkor nyögni meg vergődni kell, hogy a pasija "érezze", ahogy elmegy. A profibbak a hüvelyük is ritmikusan mozgatják, hogy élethű legyen az előadás.

Ez ma kevésbé ciki, mint őszintén kimondani, hogy nem sikerült.

2017. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #4,

nem állítom, hogy nincs ilyen, vagy hogy mostanában ne lenne gyakoribb. De azért még mindig inkább a kivételekhez sorolnám. A 12 éves kislányok már masztiznak, megtapasztalják az orgazmust. Igaz, a bizonyításkényszer erős bennük, de az intelligensebbje sose tenne olyasmit, hogy megjátssza az orgazmust. Ez felnőtt nőkre, családanyákra inkább jellemző, és a múltban még sokkal elterjedtebb volt. Ebben a tekintetben van fejlődés. :)

Ezzel együtt, valós a probléma, amit írsz, szerintem az egyszerűbb lánykák körében.

2017. ápr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnik képzavarnak a kérdés? Nyilván, akinek még nem volt orgazmusa, és érez valami olyat, amit eddig nem, könnyen hiheti azt, hogy ez volt az orgazmus. Olyan ez, mint a tiniszerelem. Amíg meg nem tapasztalja az ember a szerelem igazi mélységeit, minden kis lepkefingnyi érzelmecskéről azt hiszi, hogy az a szerelem.
2017. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nos, ez a lány is úgy van, hogy nem nagyon masztizik, ha igen, ott elsimogatja, nagyon beindul, aztán inkább megunja, mint kielégül. Szex közben meg minden oké, nagyon is, imádja a szexet, de nem lehet elégszer megdugni. Ráadásul hüvelyi "orgazmusa" szokott lenni, de hogy a csiklóját kézzel, nyelvvel kényeztessem... azt imádja, de nem tud elélvezni tőle. Mind azt várja, hogy akkor mikor teszem már be neki végre.

Az előző barátnőm után fura, mert őt sokkal könnyebb volt csiklójával kielégíteni, sőt, és azt is olvastam, hogy inkább úgy van a nőknek.

Nem azt mondom, hogy megjátssza, csak hogy egyszerűen nem orgazmus, aminek ő azt hiszi, hogy az.

2017. ápr. 13. 14:58
 8/10 A kérdező kommentje:

Elképzelhető mondjuk, hogy ha lesz egy rendes, igazi orgazmusa, akkor simán kielégül, és nem akar mondjuk egy éjjel 3x szeretkezni? :)

(Nem az, én örülök ennek az étvágynak, csak egészséges legyen a háttere.)


Volt barátnőmhöz nem lehetett hozzáérni, miután elélvezett. Ő meg úgy van, hogy csak úgy lesz egy "orgazmusa", ha elég ügyes vagyok hozzá, s kipiheni magát, s lehet nyomni tovább.

2017. ápr. 13. 15:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem vagyok mai csirke, de hidd el, hogy van olyan, akinek CSAK hüvelyi orgazmusa van! Én is ilyen vagyok, ez a ritkább, de nekem így pont jó! Másnak meg ilyen sosem lehet. Valakinek meg egyik sem adatik meg az életben.
2017. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ohen, és ismertem ilyet. Soha nem volt orhazmusa,a nedvesedésre hitte hogy az.
2020. júl. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!