Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen rövid szoknya...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen rövid szoknya az amit még felvesztek, kényelmes, szexi de még nem "ribis"? Vékony harisnyával szeretitek viselni?

Figyelt kérdés
Írjátok hány évesek vagytok.

2017. ápr. 13. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Combközépig érő a legrövidebb amit felveszek. De nem szeretem a szoknyát, szóval ez ritka. Harisnya nélkül is felveszem, a vastag harisnyát meg nem szeretem.
2017. ápr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
harisnya nélkül is hordok szoknyát és miniruhát illetve én szeretem a miniszoknyákat is.
2017. ápr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyári szoknya ami combközépig ér.Vagy ha feljebb is akkor mindenképp vékony harisnya.
2017. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
93%
Látszik alul már 20X feltetted ezt.
2017. ápr. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

Térd fölött max pár centivel. Attól rövidebbet soha.

22L

2017. ápr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

combközépig érő, leginkább tunikákat hordok.. sima szoknyát nemigazán.

combfixxel, meg harisnyakötővel.

19/L

2017. ápr. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!