Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti eltudtok képzelni a mai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudtok képzelni a mai világban egy olyan FIATAL párt, akiknél nincs orális szex?

Figyelt kérdés
Szerintetek van ilyen? Nem gondolok semmi szélsőséges esetre, hogy megerőszakolták a nőt és ezért nem megy neki vagy valamilyen szektatagok.
2017. ápr. 14. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, főleg szerintem az a gyakoribb, hogy a lány nem szeretné csinálni, mondjuk hallottam már olyat is, hogy a srác utál nyalni, hát nem tudom ezen mit lehet utálni.
2017. ápr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen, de szerintem ahol mind a két fél undorodna a másik nemi szervének szájjal való kényeztetéséről az nagyon ritka.Normális esetben meg minek mondana le erről az ember? Én szeretek nyalni és szeretem, ha szopnak én tuti nem mondanák le erről más kedvéért, inkább keresnék olyant, aki igényli :)
2017. ápr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen van,például a lányok egy része soha nem csinálná.
2017. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nem érdekel, melyik fiatal párnál mi van, milyen szex. Azt csinál mindenki, amit akar. és mindent el tudok képzelni, csak nem érdekel.
2017. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sajnos nincs oral szex.
2017. ápr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!