Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hugom allandoan hulyesegekel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hugom allandoan hulyesegekel tömi a baratnöm fejet csak azert hogy kibabráljon velem, hogy allitsam le?

Figyelt kérdés
most csak egyet irok a hugom kitalalta hogy ö megdugta a pasijat felcsatolhatosal es hogy az milyen jo volt, ezzel tömi baratnöm fejet hogy erdemes kiprobalni meg milyen jo, termeszetesen ilyet sose csinaltak csak hulyiti a baratnömet hogy kicsesszen velem mert amikor kicsik voltunk mindig megvertem es most bosszut akar allni.

2017. ápr. 14. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Ne csodálkozz. Ha paraszt voltál vele. Megérdemled
2017. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyrészt megérdemled, hogy visszaadja, ha bántottad szegényt, mikor kicsik voltatok. Másrészt a barátnőd se lehet túl nagy észlény, ha hisz a húgodnak. Hány évesek vagytok, 12? Tiszta gyerekes dolgok ezek...
2017. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Megérdemled... HAHAHAHA!
2017. ápr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a hugom nagyon jól hazudik ugy elö tudja adni magat mintha tényleg igaz volna, de nekem megmondta negyszemkozt hogy ezt miert kapom.
2017. ápr. 14. 19:04
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ádzseszkóó tuszéj á lávjúú
2017. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
:-DDDDDDDDDDDDDDD
2017. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Szólh a húgod barátjának, hogy azt terjeszti, hogy megdugta őt felcsatolhatóssal. A barátnőd alá tudja támasztani ezt az állítást.
2017. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
sajnos a hugom pasija is ezt hazudna mert tud a hugom bosszujarol es ő vele van azt se erdekli semmi siman hazudik, de mindegy en megoldottam mondtam a baratnomnek megegyszer meghallom ezt a hulyeseget szakitunk, azota nem nyaggat ezzel, nagyon beidegesedtem mar, es am a mai eszemel mar nem bantanam a hugomat regen valoban hulye voltam de nem tudok vele mi csonalni, bocsanatot biztos nem kerek.
2017. ápr. 15. 15:10
 9/9 anonim ***** válasza:
És a barátnőd szeretné kipróbálni? Szerintem menj bele. Izgalmas
2020. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!