Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem tetszik a szőrős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem tetszik a szőrős punci?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de engem jobban izgat ha szőrös (akár nagyon) mintha teljesen csupasz lenne...csak olyan lányt már nem találni mert rávágják hogy "igénytelen" pedig egyáltalán nem az... 19/F

2017. ápr. 17. 12:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
De igaz...
2017. ápr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mért?
2017. ápr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem, nem csak neked tetszik, ~4milliárd férfi él a bolygón...


#2 szép dolog, hogy mélyen hiszel abban, amit mondasz, de ha egyszer hülység, nem feltétlen kell szétkürtölni. A legegészségtelenebb oldala a szőrtelenítésnek a szőrtüsző gyulladás. Az elmúlt 3000 évben, amióta írásos emlékei is vannak az intim szőrtelenítésnek, egész jól sikerült túlélni, nem pusztultunk ki.

Ami a fertőzéseket illeti, a kotont semmi sem überli, a szőr kb sehol sincs a gumihoz képest védelem szempontjából.

2017. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön.
2017. ápr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Imádom.
2017. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ascocrist: ez nem hit kérdése, javaslom kérdezz meg erről egy nőgyógyászt.
2017. ápr. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem ártana akkor, ha elárulnád, hogy miben is egézségesebb.
2017. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!