Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elsősorban a hölgyekhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban a hölgyekhez szólnék most. Sajnos a párom mostanában nehezen izgul fel, habár nagyon szeretné. Amennyiben sikerül izgalomba jönni, akkor is fájdalmas neki a szeretkezés, habár olyankor már a megfelelő nedvesség adott. Vágyfokozók?

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítségeteket, hogy ki használt már vágyfokozó krémet, s kinek mi volt a number one?Ez itt nem a reklám helye, mert úgy is hivatalos értékesítő helyről rendelem meg. Azért volna jó tudnunk, hogy feleslegesen ne dobáljuk ki a pénzt, amiből így is kevés van. Írhatsz ide is, de amennyiben szívesen segítenél, de nem szeretnéd itt közzé tenni, jöhet emailben is. Köszönjük.

2017. ápr. 17. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elsősorban nőgyógyászt ajánlanék a párodnak.

Mert lehet, hogy van egy fertőzése mondjuk és azért érez fájdalmat és az vágyat is megöli.

Illetve ha szed esetleg fogamzásgátlót, akkor meg vagy cserélje le másikra, vagy hagyja abba a szedését, mert az is okozhat ilyet.

Tehát elsősorban ne arra gondoljatok, hogy a vággyal van gond, vagy az izgalommal, mert lehet, hogy csupán egészségügyi okai vannak, amit meg lehet kezelni.

2017. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A válaszomat pedig csak és kizárólag saját tapasztalatra alapoztam.

Mert volt gombás fertőzésem úgy, hogy semmi más tünetem nem volt (nem volt viszketés, égő érzés, nem volt másabb a folyásom), csak fájdalmas volt az együttlét. Az aktuális rákszűrésemnél megemlítettem az orvosnak ezt a problémát. Csinált hüvelykenet tenyésztést, kimutatta a gombás fertőzést, kaptunk mind a ketten kezelést a párommal, semmi gond utána nem volt.

Aztán a fogamzásgátló hozta elő azon tüneteimet, hogy hiába voltam felizgulva kellőképpen, fájdalmas volt az együttlét, hiába használtunk síkosítót, akkor is, állandó kellemetlen tüneteket éreztem. Szintén végigjártam a hadak útján az orvosnál. A problémáim akkor szűntek meg, amikor több fogamzásgátló váltás után végül abbahagytam a fogamzásgátló szedését és óvszert használunk.

2017. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást.A párom 41 éves. 5 éve eltávolították a méhét. Fogamzásgátlót nem szed, kb 3 hónapja van ez a probléma. Gombás fertőzésnek tényleg semmi jele nincs.
2017. ápr. 17. 17:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs is semmi jele, attól még nem veszít semmit azzal, ha elmegy orvoshoz és ezt vizsgálatokkal is alátámasztják, nem?

Amúgy meg az is akkor pedig simán lehet, ha nincs méhe és már elmúlt 40, hogy a korával van összefüggésben és az egészségügyi állapotával. Vagyis automatikus nem termel elég nedvességet a hüvelye. Lehet hormonális is.

De ezzel a problémával is inkább forduljon orvoshoz, aki majd ad olyan kezelést, amitől jobb lehet, ami kifejezetten neki való, az ő állapotát figyelembe véve.

Szóval én mindenképpen orvost javasolnék!

2017. ápr. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért még megkérdezhetem, hogy nektek melyik vágyfokozó vált be a leginkább?
2017. ápr. 17. 17:47
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen vágyfokozót nem használtunk. Mivel a vággyal semmi gond nem volt. Minden tünetet pedig mondom, először kezeléssel, másodszorra pedig a fog. gátló abbahagyásával oldottunk meg. Ugyanis semmi más nem használt.

Mert hiába veszel vágyfokozót, ha a párod hüvelye nem fog elég nedvességet termelni, ami meg egészségügyi dolog és akkor is fájni fog neki, mivel szárazabb lesz, nem fog eléggé csúszni, aminek csúsznia kell. Plusz mindez okozhat mikrosérüléseket a hüvelyében, aminek meg lehet következménye egy hüvelyi fertőzés vagy gyulladás.

2017. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!