Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 190 magas, sovány fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

190 magas, sovány fiúknak bejönnek a magas, normál alkatú lányok?

Figyelt kérdés

Az ilyen fiúk csak a vékony, alacsony lányokat szeretik vagy elfogadható számukra egy náluk ~13cm-el alacsonyabb ilyen alkatú lány? (link lent)

Bármilyen tapasztalatnak/észrevételnek örülök, mert picit elbizonytalanodtam. A fiút zavarná, hogy a barátnőjének vastagabb combja van, mint neki? + nem egy törpilla?


[link]


2017. ápr. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 185 vagyok, vékony - magas


Nekem tetszik ez a leányzó akit linkeltél példának ;)


24F

2017. ápr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

En 198 vagyok, bar nem vagyok sovány, átlagos testalkatom van

Nekem kifejezetten a magas lányok a zsánereim:)

18f

2017. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönnek
2017. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerény 183 centimmel teljesen elfogadnám. Ez a leány pedig nagyon bejön :D
2017. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
190 vagyok,vékony de nem sovány,és nekem baromira nem a zsáberem abhölgy,de egyéne válogatjam
2017. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Magas nem vagyok, de vékony igen. Annyiban tudok segíteni, hogy engem nem zavarna, ha a barátnőmnek vastagabb lenne a combja... sőt, az enyémnél legyen is vastagabb:D
2017. ápr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugtató!
2017. ápr. 18. 00:03
 8/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia


Kb 180-183cm magas, szálkás, izmos testalkatom van, jó alakkal, ami azt jelenti hogy nem vagyok sem sovány (gizda) és felesleg sincs rajtam.


Nem zavarna az, ha a párom olyan lenne, mint az általad linkelt lány, de az sem, ha vékonyabb lenne. Amikor van valaki aki tetszik egy férfinak, nem nagyon nézi, hogy milyen a lány teste.

Pl: Én ritkán eszem édességet, főleg azért, hogy ne egyek szemetet és hogy ne legyen rajtam felesleg, de ha van valakim azzal rendszeresen eszek ilyeneket, sőt általában ha párkapcsolatban vagyok ők jobban sírnak az alakjuk miatt mint én, hogy sok édességet etetek velük.


Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy az én esetemben, az én gondolkodásommal, én odafigyelek magamra, hogy ne legyen rajtam felesleg, jól nézzek ki stb, de már ha egy lány is velem van, akkor szeretetből(?), elkezdem édességekkel tömni, bele sem gondolva, hogy lehet hogy finom meg jó, de ők is nagyon oda vannak az alakjukért és ez tönkreteszi. Még az sem jut eszembe, hogy mi lesz ha meghízik a lány, mert ennyire jelentéktelen ilyenkor a külső, hogy nem szempont. Csak az, hogy szeretetet adjak és ő ezt megkapja, édesség, törődés és egyéb gesztusok formájában.


21 F

2017. ápr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!