Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lany/no mit elvez az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lany/no mit elvez az analis szexben? Nekik nincs prosztatajuk. Azon sracok velemenyet is varom akik analisan is szexelnek a baratnojukkel.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 18. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Sok év tapasztalat után azt mondom, miután átestél azon, hogy test-test találkozik és az milyen jó, keresni fogod azt, ami az agyadat, a fantáziádat kielégíti. És lehet már nem fog a sima szex kielégíteni. Előbb-utóbb fontosabb lesz, hogy átéld a fantáziáidat, azt fogod keresni ami beindít, bármi is az, akár egy póz, akár egy felállás, de ha kipróbálod és sokkal nagyobb örömöt okoz mint a sima szex, akkor mindig is keresni fogod.

Habár mindenkire igaz, de nőkre a leginkább az, hogy nekik a legnagyobb erogén zónájuk az agy. Annyira fontos szerepet tölt be, hogy lehet a világ legjobb vibrátorával és farkával a lánynak esni, ha az "agy nincs beindulva", akkor nem tud elsülni. Emiatt van, hogy ha fel tudod benne kelteni a vágyat, akkor szinte mindenre képes, és ehhez elég csak a beszéd.

És a fantáziák is ilyenek. Ezekből millió van és a felét még én sem tudom elhinni, hogy létezik, de létezik. Ennek egy jó részét a dominálás és a behódolás tölti ki. Sok lánynak kell ez az érzés, amikor "átadja a testét" a másiknak, aki azt csinál vele amit csak akar és ettől a csaj két perc alatt eget-rengető orgazmust él át. És ehhez elég volt csak a felállás.

Namármost, ilyesmihez tartozik az anál is. Nem a prosztata izgatás a lényege az análnak, hanem a tudat, hogy egy farok a fenekében van. Ezt sok módon fel lehet fogni, akár behódolás, akár perverzség, akár tabu dolog, akár furcsa érzés, bármi lehet, de valakinek ez egy élvezetet tud nyújtani. Akár akkorát, hogy ez elviszi az orgazmusig, vagy legalább is a közelébe és kis ujj munkával tovább görgeti.


A szexnek millió fajtája van és ahogy öregszel rájössz, hogy még a felét sem élted át azoknak amik téged extázisba tudnak röpíteni.

2017. ápr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Épp az előbb végeztem önkielégítéssel és csak análisan csináltam. Attól még hogy nincs prosztatánk rengeteg idegvégződés van ott. Jót érzek, befogadást...N
2017. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Roppant sok az idegvegzodes. Nekem nagyon kellemes erzes. Pl normal szex alatt nem erzek semmit. Igy ez mrgvaltas.
2017. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Még egy dolog:


A férfiak mit élveznek a puncinyalásban? A nők mit élveznek a farokszopásban?


"Talán" azt a tudatot, hogy azzal a másiknak jó érzést okoznak.

2017. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
" A végbél nagyon sok idegvégződést tartalmaz, ezenkívül a hüvelyhez is közel van, ami szexuális élvezetet okozhat."
2017. ápr. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk az oralis szex egyszeru ilyen szempontbol. A popsiba viszont be kell ferjen a farok es a nonek is kivannia kell. Szerintem nem egeszen jo pelda. Szerintem joval elobb leszopnak valakit mintsem popsiba engedik.
2017. ápr. 19. 00:10
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi barátnőim mind szerették fenékbe is kapni, és nem is én erőltettem, ők álltak elő vele. Ha nem is mind tudott elélvezni análisan, de szerették ha ott is döngetik őket. Ahogy ők mondták, "maga a tudat is izgató...".
2017. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!