Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Készítettem a farkamról képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Készítettem a farkamról képet és olyan oldalra feltőltöttem ami privát és csak en látom, illetve akinek van linkje. Tovább?

Figyelt kérdés

De rákerestem google automatikus keresséssel hasonló képekre és nem csak nemi szervekről hanem minden féle súlyos bőrbetegségről talált képeket.

De nagyon extrémekről, hogy valakinek rohad a lába, el van feketedve, meg vérző sebekről, kelésekről nemi szerveken vagy akármilyen bőrfelületen.

Most ez valami véletlen, vagy a google szerint ilyen dolgokban érintett a péniszem is? :/


19/f



2017. ápr. 18. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
XDDDDDDD ez így viccesen hangzik nagyon. Amúgy nem semmi köze nincs hozzá semmi baja a farkadnak a automata kereső úgy fos ahogy van.
2017. ápr. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, de ha más péniszekkel megcsinálom ugyanezt, akkor normális péniszeket dob ki.
2017. ápr. 18. 15:05
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
vágd le mielőtt lerohad magától . szerintem jobban jársz!
2017. ápr. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem hajtsd inkább a csajokat, mint hogy képeket rakosgatsz a netre...egyébként az neked miért jó?

Mutasd meg majd a csajodnak inkább....

2017. ápr. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem feltölötted a farkadról készült képet, majd a google képkersővel rákerestél a saját farkadra és mivel ugyanazt aképet máshol nem találta meg, hozott rá olyan találatokat ami közel állhat az eredeti képhez?

Mert ha ez a helyzet akkor jelzem, hogy a képelemző szoftverek bár jó dolgok és egyre jobban működnek, de tévedhetnek és juthatnak téves következtetésre, mivel azok csak képpontokat "látnak" azaz a képpontok információtartalmát amivel dolgozni tudnak, és az azért nem azonos a képpel, így lehet érdekes a végeredmény.

Nem tudom az elemzésen kívül milyen keresési statisztikákkal finomítják még, sosem dolgoztam a googlenek, csak foglalkoztam képelemzéssel, de attól mert a p0cs0dre relatedben a google felhozott ilyet is az nem jelenti azt, hogy diagnosztizált nálad valamit. :D

2017. ápr. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Honnan szerzel más pénisz képeket? Nekem egy kicsit forró itt a hangulat :D
2017. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kértem másoktól ezen az oldalon akik véleményt kértek rá és írták, hogy nem baj ha pasi ír róla. Én heteró vagyok, de privibe felvetettem nekik, hogy megnézném és néhányan beleegyeztek.
2017. ápr. 18. 15:17
 8/14 A kérdező kommentje:
Ami még érdekes, hogy a sajátomról többet is készítettem és mindnél ilyesmit ad ki.
2017. ápr. 18. 15:28
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha rakerestél a Google kép keresővel, akkor mar nem csak a "privát" oldalon van fent, hanem a Google adatbázisába is szépen bekerült ;).

Amúgy meg ahova link vezet, az nem privát. Mégha egy olyan oldalon belül is van. Kellő szakmai tapasztalattal az nézi meg aki akarja.

Csak hogy máskor ennek tudatában töltögess fel képeket.

2017. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szerinted ki azaki a szakmai tapasztalatát arra használja, hogy farkakról nézegessen képet, amikor minden percben több is kikerül nyílvános oldalakra?

Amúgy tök mind1, a farkamról szerinted ki ismer fel? Szerinted megis hogyan tudnának vele visszaélni?

2017. ápr. 18. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!