Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, szerintetek az nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potensjatékos kérdése:

Csajok, szerintetek az nagyon gáz, hogy leggingsben öltözött csajok seggét nézem az utcán, főleg az izgat mikor átlátszik a bugyi, meg a tevepata is, mikor már nagyon felizgultam, akkor nyilvános wc-t keresek és ki elégítek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

#Nyilvános wc-n #önkielégítek #elvesztem a fejem leggingsben öltözött nő
2017. ápr. 19. 01:14
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy "kielégítek"-nek kell írni.
2017. ápr. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy tetszik és izgató számodra egy leggings-et viselő lány/nő látványa. Számomra inkább ez a nyilvános WC-ben való matyizás a gáz.
2017. ápr. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem az a gáz, hogy vannak olyan lányok, akik a leggingset nadrágként hordják. Ez egy a harisnya és a nadrág közötti átmenet, amit hosszú felsőkhöz vagy szoknyák alá kell felvenni. Az, hogy ha egy nő mindent megmutat, felizgatja a férfiakat, nem nagy meglepetés.
2017. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor legszívesebben vehuznam róluk és beleszagolnék a seggükbe :))
2017. ápr. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ááá, dehogy gáz, beteges!
2017. ápr. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz egy barátnőt és élvezz vele.
2017. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőre azt mondtam volna hogy gáz, de gyakorlatilag ugyanezt csinálja a többség a gép előtt XD
2017. ápr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Izgat a nyilvános wc "feeling" 😃 szívesen ki is próbálnám nővel is, maga a matyizás gáz de ha nem találok olyan csajt aki kielégít akkor csak a matyizás marad!!
2017. ápr. 20. 11:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Pasi szokás.
2017. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!