Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci, telt lányok! Izgatna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, telt lányok! Izgatna titeket, ha a pasitok kifejezetten imádná és kényeztetné a combjaitok és hasatok?

Figyelt kérdés
Sok lánynak érzékeny pont a duciság, és emiatt kellemetlen lehet, ha nem tudja elfogadni magát, de ha a pasitoknak kifejezetten tetszene a vastag comb és nagy poci, akkor örülnétek neki?

2017. ápr. 19. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy férfiként hozzászolok, független a teltségtől én mielőtt a lényegi részhez érnék szeretem kényeztettni az egész testét (masszirozni, puszilgatni...). Külön örülök ha egy kicsit teltebb csajszit kellene izgalomba hozni. Megértem ha egy nő kritikusan áll magához, de épp nekünk mint férfiaknak kellene önbizalmat adni ahhoz hogy jol érezze magát a bőrében ugy ahogy van. Szóval egy néhány kiló felesleg nem hogy zavarna, még nőiesebbé, még szexisebbé varázsolja a nőt, legalábbis szerintem.

Na de hogy a kérdésedre is válaszoljak, jelenlegi barátnőmet a súlya zavarta, melyet sikerült mára elfelejtettni vele, és szereti ha kényeztetem az általad írt testrészeit is, meg én is imádom hogy van mit kényeztetni

2017. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
természetesen
2017. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem voltam moéett, addig is izgatott.
2017. ápr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*molett, bocsi
2017. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát kifejetten a nagyon vastag hatalmas comb és poci látványa, puszilása, gyömöszölgetése nektek izgató? Nem csak elfogadjátok a testeteket, hanem szeretitek is és élvezitek ha a pasiknak nagyon bejön?
2017. ápr. 19. 11:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
igen
2017. ápr. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív visszajelzést, jó látni, hogy van akit nem zavarja, hanem szereti is a nagy párnákat és ha azokat imádják.
2017. ápr. 19. 12:15
 8/9 bazsixxx ***** válasza:
imádom a duci lányokat és egész nap tudnám puszilgatni a hasukat combjukat. 24/f
2017. ápr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon nem szeretem ha hozzá nyúlnak a csúnya testrészeimhez. se szex közben, se máshogy nem engedem.
2017. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!