Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtol oldalt ahol lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtol oldalt ahol lehet szexchatelni ugy értem csak simán üzenetben ismeretlenül mint pl anotalkon is lehet?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok
2017. ápr. 19. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Abban mi a jó? főleg ismeretlenül, úgy, hogy azt sem tudni, ki van a másik oldalon? :D Mi van, ha egy másik fickó az és szórakozásból írogat? :D tök gáz szerintem az anonim szexchat.
2017. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szeretnék :) nem tudom az egyesnek mi baja van vele :D én ugy érzem béna vagyok benne és szeretném gyakorolni olyannal meg nyílván nem tudom akit ismerek az anonimitásban pedig az a jó hogy nem kell félni attól hogy a másik elkotyogja bárkinek is hogy éppen kivel mit csináltál
2017. ápr. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kedves utolsó netán lány? :)
2017. ápr. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
44%
Szinte bárhol lehet találni partner ha ügyes az ember. Én például anotalkon, chatroulette-n (kamera nélkül) és snapen is szoktam. Sőt néha meg ezen az oldalon is :D 17L
2017. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!