Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rasszizmusnak számít ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rasszizmusnak számít ha nem kezdenék olyan lánnyal aki már lefeküdt fekete férfival?

Figyelt kérdés
Nincs bajom velük mint emberek. Volt már fekete haverom is. És ha ő randizott egy csajjal körülöttem nem zavart, de ha utána a csaj kikezdene velem nekem ebből kifolyólag nem akarnám. Abszolút e nincs bajom a ténnyel, hogy fehér lányok fekete pasikkal vannak azonban utánuk nem következnék!
2017. ápr. 20. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Igen. De ettől meg nem kell szegyellned magad.
2017. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Saját döntésed, megteheted.
2017. ápr. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Annak, de ebből senkinek nem származik hátránya (max. neked), szóval nem baj.
2017. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem lenne gond akkor nem zavarna. Szerintem önértékelési problémáid vannak és kisebbségi érzésed van a fekete férfiakkal szemben.
2017. ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez nálad nem rasszizmus, valami idegrendszeri dolog inkább, nincs gusztusod valami miatt egy fekete f @ sz után megfordulni a lukba, ennyi.
2017. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem meg egyszerűen attól fél, hogy nem tud úgy teljesíteni az ágyban, mint egy néger férfi és a lány önkéntelenül összehasonlítja őket.
2017. ápr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
Magyarország legnagyobb problémája, olyan csajt találni aki még nem volt fekete pasival!
2017. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
#6 És az nem rasszizmus, hogy bőrszínük alapján különböztetsz meg embereket az ágyban nyújtott teljesítményüket illetően?
2017. ápr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért kell lepontozni 7est? Ezt irónikusan írta.
2017. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%

Én nő vagyok, és nem feküdnék le négerrel...

Ellenben úgy sejtem, neked kicsi a f4szod, és ezért zavarna az olyan nő, akiben már járt egy méretes fekete dákó.

(Pedig ez is csak általánosítás, nem minden négernek nagy a f4sza.)

2017. ápr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!