Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochista vagyok, imadom ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochista vagyok, imadom ha fajdalmat okoznak szex kozben. Lehet ettol bajom?

Figyelt kérdés
Azt szeretem ha sokszor vagyok egyutt a partneremmel mert magas a sexdriveom s akkor is hogy minel tobbszor elfenekeljen,ujjazzon,kotozes,korbacs...stb. s felszurjon minel melyebre ami van hogy faj de ettol tudok elelvezni!De ettol lehetek termeketlen?vagy valami?aggodok ezert nagyon!(20l)

2017. ápr. 21. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könnyű szenvedni annak, aki mazochista!:)
2017. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha méhnyakadat piszkálják az okozhat problémákat.

Terméketlen nem leszel.

2017. ápr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezenkivul az analis,oralis is nagyon izgat...pedig az analis is fajdalmas tud lenni,mondjuk azt vibrivel csinaljuk...lehet valami bajom?:(
2017. ápr. 21. 14:18
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Anális miatt majd idővel nem fogod tudni visszatartani a nagy dolgot, ha szétvibrizitek a popsid.

A korbácsolástól mondjuk bőrbetegséged lehet extrém esetben.

De ha zavar, menj el pszichológushoz és mondd el, hogy nem tudsz kibékülni a mazochista hajlamaiddal.

2017. ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A termékenységet nem befolyásolja de ha a durva szextől megsérül a méhszájad a folyamatos méhszájseb elrákosodhat ki alakulhat méhnyakrák ami áttétes és majd hosszú fájdalmas szenvedés után meghalsz de lehet hogy csak 20 év múlva
2017. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden evben egyszer elmegyek magan nogyogyra s megcsinaltatom a szureseket(hpv,bakteriologia,candida,eco..stb) iden is voltam s nem talalt semmit de valahogy azert ez nem nyugtat meg
2017. ápr. 21. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Írj
2017. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond, sokan vagyunk így.
2017. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Neked valamiféle Spártai kiképzés lenne való. https://www.youtube.com/watch?v=Rtpn6dCmWKI 0:11-től. Ilyen pasiktól jó néven venned?
2017. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A szűrő vizsgálat jó,de nem írtad hogynprosti is lennél aki gumi nélkül válal minden jött-ment bugrist...szóval.

Neked inkább szervi bajaid lesznek nem pedig nemi-betegségeid.

A felszurás a méhszájat sebezhetimeg.

Az anál a zároizmokat lazitja.

A korbács azon túl hogy csúnya,extrém esetben vérmérgezést és bőr betegséget okozhat.

A kötözés is ronda nyomot hagy.

A durva ujjazás hüvelysérülést okozhat,és ha a srác előtte kutyaszarban turkált akkor a végén még terméketlen is lehetsz.

2017. ápr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!