Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves nő vagyok, a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves nő vagyok, a párom 32. Nagyon szeretjük egymást, a legjobb barátok vagyunk, én enyhén mazochista vagyok, ő nem hajlik erre. És amúgy se működik jól a dolog az ágyban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ciki erről írni nyilvános helyre. Azt mondja, hogy nagyon vonzom, de mégse megy... Telt vagyok, bevallom, de azt mondja szereti, én pedig mégis úgy érzem, hogy nem eléggé. Szeretek divatosan, kihívóan öltözni, főleg a társaságában, ezért ő jól érzi magát, főleg, ha más pasik megbámulnak, olyankor a testbeszéde mutatja, hogy önző, az ő tulajdona vagyok, mégis otthon az ágyban sokszor érzem magam elhanyagoltnak. Sokat sírtam emiatt. Nem kérem sokat, nem kell az én játékaimat játssza, de vágyok egy kemény f*rkalásra. De csak tőle, ajánlatok nem érdeknek, köszönöm. Orvosnál már voltunk, nem találtak semmit, ami a zavarokra magyarázat lenne. Szóval valakinek valami tapasztalata? Nem akarok szakítani, őt akarom, de olyannak, amilyen 3 évvel ezelőtt volt...
2017. ápr. 21. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk anno az használt, hogy ittunk egy üveg bort előtte, aztán helyreállt a világ rendje! :D
2017. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak akkor oldódhat meg, ha beszélsz neki arról, hogy kell a durva szex. Nem feltétlenül a bántós rész, hanem a kemény, odateszem magam dolog. Ha szeret, egy kicsit bele kell adnia, hogy kielégítsen, ennyi kompromisszumkészség valószínűleg van benne.
2017. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bence_ ***** válasza:

Ő ilyen.

Másik pasi való neked.

2017. ápr. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kellek neked, nem az a puhap#cs.
2017. ápr. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!