Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy a barátnőmbő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátnőmbő llénszerítettem hogy csináltasson intim plasztikát, mert nagyon nagyok voltak a punciján az ajkai és ettől falra tudok mászni? Lógtak.

Figyelt kérdés
2017. ápr. 22. 21:57
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, hanem önzőség és bunkóság.
2017. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Kamu. :)
2017. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Nem kamu, én fizettem ki, és többszáz ezer forintos műtét volt.
2017. ápr. 22. 22:02
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Idióta barom vagy. Csak sajnalom szegény lányt.
2017. ápr. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Ne sajnáld, neki is jobb lesz, mert egész életére megvan oldva az az egetlen dolog ami nem volt rajta tökéletes. Szerintem ő is jobban fogja érezni magát egy idő múlva. meg szebb is amúgy alapból is így.
2017. ápr. 22. 22:13
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőtöket sajnállak. Ha igazán szeretnétek egymást, nem lett volna szükség erre.

A csaj egy báb lehet, ha tűri, hogy így az önbecsülésébe gázoljanak. Neked meg nyilván másmilyen nő kell valójában.

Amúgy most jobb? Most boldogok vagytok? Valamiért az az érzésem, hogy nem. Másképp nem keresnéd az önigazolást a gyk-n.

2017. ápr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
boldogok vagyunk, de mg gyógyul. a szex addig csak popsiba mehet. Azt annyira ő nem szereti, de azért nem is ellenzi. Én viszont imádom :D alig várom hogy punciba is mehessen.
2017. ápr. 22. 22:18
 8/40 anonim ***** válasza:
93%
Még mindig azt mondom, önző vagy. A barátnődnek jobb lenne egy normális pasi.
2017. ápr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Belegondoltál már abba ha nem sikerül a műtét, és a barátnőd fele annyira sem fogja élvezni mint előtte, akkor mit mondasz neki? Vagy semmit és tudat alatt majd örülsz neki, hogy dughatod a seggét többet?...


Az meg, hogy tökéletes.. elég relatív dolog.

Sajnálom, hogy hozzád hasonló emberek a csajuk puncijának plasztikázására költenek, más egyébként normális emberek meg azon sakkoznak, hogy mit egyenek hó végén.

Lehet sikeres ember, vagy, de abban megegyezhetünk, hogy az életről és a másik tiszteletéről lenne még mit tanulnod.

Valami nagyon nem kerek ezen a világon, elszomorító.

2017. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
nem tudom miért ne tisztelném, hisz nem tartottam fegyvert a fejéhez amikor felmászott a műtőasztalra. igen, szeretem popsiba rakni nagyon, és akkor mi van? Örülök valban neki, de ápolom és óvom is őt a gyógyulás alatt. Hidd el szeretem. Más ember a mellekre költ ennyit, én pedig kifejezetten a kis melleket szeretem. nekem ez a tökéletes, másnak meg más... ennyi.
2017. ápr. 22. 22:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!