Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem a barátom, csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátom, csak azért van velem, hogy tudjon kivel . Ni! Ma is hazaért a munkából, ledöglött a tv elé majd zuhanyozott, meg. Ott és már alszik is. Nem is érdeklem már szerintem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Velem van a baj, unalmas vagyok? Nem tetszek már neki? Tényleg mindent megtettem érte, úgy öltözködöm ahogy kéri, úgy hordom a hajam, a körmöm, a sminkem ahogy szereti, miért ilyen velem? Nem szeret??
2017. ápr. 22. 23:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy csak fáradt a munka miatt? De itt mi csak találgatni tudunk, ezt inkább vele beszéld meg.
2017. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy sokszor fáradt?
2017. ápr. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Fél éve ez megy! Új munkahelye van, sokat dolgozik, jól keres, elvisz hétvégente vásárolni.. már amikor nem dolgozik, de ezzel engem nem kárpótol! Ez inkább megalázó, mintha a ku...ja lennék:(

Már beszéltem vele erről, és akkor is én voltam a szemét, hogy nem értem meg, hogy fáradt, és nincs energiája rám! De könyörgöm, én egy ölelést, vagy egy csókot kérek, nem azt, hogy órákra csak velem törődjön! Mindemellett persze ahhoz nem fáradt, hogy belém dugja a micsodáját.. :(

2017. ápr. 22. 23:26
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő is egy olyan lovag aki azt mondja NI!
2017. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem akarok senki ellen beszélni, de lehet hogy nő van a dologban - nem bogarat akarok elültetni... - hány éves vagy? Én együttérzek veled...
2017. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
23, Ő pedig 30.
2017. ápr. 22. 23:33
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Belekényelmesedett a kapcsolatba. Mér meg vagy neki, nem kell érted tennie, romantikáznia.

Valahogy kavard fel az állóvizet, kicsit féltékennyé kéne tenni pl.

2017. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%
Munkahelyen vannak neki női kollégák?
2017. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Semmiképp sem szeretném féltékennyé tenni.

Nincsenek, csak férfiakkal dolgozik.

2017. ápr. 22. 23:53
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért nem állítod válaszút elé, vagy korai lenne?
2017. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!